• Obniżka

KOSTKA AKTYWNOŚCI VTECH BABY 60677

KOSTKA AKTYWNOŚCI VTECH BABY 60677

139,00 zł Zniżka 30,00 zł
169,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Dostępne

Kostka Aktywności posiada 6 kolorowych ścianek do zabawy. Pianinko uczy cyferek, kolorów i odgłosów zwierząt. Kolorowa książeczka z przewracanymi stronami wygrywa piosenki rymowanki. Ruchoma strzałka na tarczy zegara obraca się, ucząc nazw zwierząt i przedmiotów. Zabawka posiada kolorowe koraliki i zębatki, a także inne ruchome elementy, które zapewniają rozwój motoryczny małych rączek.

 - Książeczka z przekręcanymi stronami - Odtwarza piosenki - rymowanki

 - Pianinko - Uczy cyferek, kolorów, odgłosów zwierząt i odtwarza melodyjki

 - Tarcza ze strzałką - Obraca się i uczy nazw zwierząt i przedmiotów

 - Sorter - Rozwija koordynację oko-ręka

 - Koraliki i zębatki - Obracanie i kręcenie wspomaga rozwój motoryczny

 - Ruchome elementy - Przesuwanie zwierzątek wspomaga rozwój umiejętności motorycznych dziecka

VTech® jest największym w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej dostawcą zabawek elektronicznych dla niemowląt i przedszkolaków. Zespół 37.000 pracowników w 11 krajach wyznacza światowe trendy w dziedzinie elektronicznych zabawek edukacyjnych. Misją marki jest tworzenie zabawek, które łączą w sobie innowacyjne rozwiązania, funkcjonalność, zaawansowaną elektronikę, pomysłowe wzornictwo, najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Produkty marki VTech® uczą poprzez zabawę. Zalecamy rodzicom, aby wraz z dziećmi odkrywały moduły zabawy, bo jedna zabawka VTech® to wiele możliwości! Dziecko ucząc się razem z rodzicami chętniej poznaje i rozumie swoje potrzeby, taka forma nauki przynosi więcej sukcesów już od pierwszych miesięcy życia. Zaawansowane technologicznie i bogate w funkcje oraz wiedzę zabawki stanowią doskonałe uzupełnienie programu edukacji naszych milusińskich.

8 Przedmioty

Opis

EAN
5900511606775
Wiek
1 - 5 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.