• Obniżka

EDUKACYJNA HULA-KULA VTECH 60409

EDUKACYJNA HULA-KULA VTECH 60409

89,00 zł Zniżka 10,99 zł
99,99 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Edukacyjna Hula-Kula jest stworzona z myślą o dzieciach, które zaczynają stawiać pierwsze kroki i badać otaczający je świat. Naciskając przyciski Edukacyjnej Huli-Kuli, można usłyszeć różne melodie i piosenki, a także poznać podstawowe kształty i kolory. Z kolei po naciśnięciu przycisków ze zwierzątkami, można usłyszeć charakterystyczne dla nich dźwięki. Kula jest wyposażona w mechanizm, który samoczynnie wprowadza ją w ruch, zachęcając dziecko do podążania za nią. Kolorowa kula, która sama się kręci. Wesołe dźwięki i melodie zachęcają dziecko do zabawy. Zabawka uczy: chwytania, cyferek, nazw zwierząt, kształtów. 3 ruchome przyciski, które rozwijają zdolności manualne dziecka. Kręcący się ptaszek i mrugające światełko przykuwają uwagę dziecka zachęcając je do zabawy. 3 przyciski ze zwierzątkami uczą nazw zwierząt, kształtów oraz cyfr. Funkcja automatycznego wyłączenia. Funkcjonalne i trwałe wykonanie zapewnia długą i bezpieczną zabawę. 2 poziomy głośności dźwięku.

Przesuń przełącznik Włącz/Wyłącz/Regulacja głośności, aby uruchomić zabawkę. Usłyszysz powitanie i piosenkę. Światełka będą migotać wraz z melodiami. Naciśnij przycisk ze zwierzątkami, aby nauczyć się nazw, odgłosów, kształtów i cyferek. Światełka będą migotać wraz z melodią, a Edukacja Hula-Kula będzie się sama toczyć i kręcić. Po 8 sekundach bezruchu usłyszysz zadanie zachęcające do zabawy, aby odnaleźć zwierzątko lub konkretny kształt. Po następnych 8 sekundach bezruchu usłyszysz zdanie oraz piosenkę. Jeśli nadal nie zostanie podjęta zabawa, zabawka wyłączy się automatycznie.

Kula Hula wspomaga umiejętności motoryczne u dziecka: m.in rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej. Samo tocząca się kula zachęca do podążania za nią, a tym samym do raczkowania i stawiania pierwszych kroków.

Opis

EAN
5900511604092
Wiek
6 - 36 MIESIĘCY
Certyfikat
CE

Specyficzne kody