BING maluje zestaw 2 figurki 3680

BING maluje zestaw 2 figurki 3680

67,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Ten doskonale wykonany zestaw to wymarzony prezent dla wszystkich dzieci, które lubią malować... i uwielbiają króliczka Binga! Tym razem mogą dołączyć do Binga i Suli na zajęciach plastycznych. Oprócz dwóch uroczych figurek bohaterów kultowej bajki zestaw zawiera też różne akcesoria, jak pojemniki z farbami, sztalugę i biurko małego artysty, z wyjmowaną szufladką na kredki!

Głowa Binga i ręka, którą maluje, są ruchome, więc można je ustawiać w dowolnej pozycji. I dziewczynki, i chłopcy uwielbiają bawić się z Bingiem i jego przyjaciółmi oraz odtwarzać sceny z kultowego serialu. A ponieważ zabawy w odgrywanie ról pobudzają wyobraźnię dziecka i pomagają mu rozwijać zdolności manualne już na wczesnym etapie życia, ten minizestaw będzie idealnym prezentem dla każdego malucha, a zwłaszcza dla małych fanów przygód króliczka Binga.

Ten niezwykły zestaw jest kompatybilny z innymi zestawami, więc dzieci mogą łatwo budować świat Binga i wymyślać nowe przygody ulubionego króliczka albo odgrywać sceny znane z bajki. To również wspaniały prezent świąteczny lub urodzinowy dla dzieci w wieku powyżej 18 miesięcy, ponieważ pobudza ich wyobraźnię i pomaga rozwijać cenne umiejętności.

ZESTAW ZAWIERA DWIE FIGURKI I AKCESORIA MAŁEGO ARTYSTY: pojemniki z farbami, sztalugę i biurko z wyjmowaną szufladką na kredki.

BUDUJ ŚWIAT BINGA: Każdy zestaw jest kompatybilny z domkiem Binga. JAKOŚĆ,

BEZPIECZEŃSTWO I NIEZAWODNOŚĆ: Nasze wyjątkowe zabawki są tak zaprojektowane, by pobudzać wyobraźnię dziecka, a jednocześnie pomagać mu rozwijać różne umiejętności już na wczesnym etapie życia! Dlatego zawsze dbamy o doskonałą jakość, niezawodność i bezpieczeństwo naszych produktów.

IDEALNY PREZENT dla każdego dziecka, a zwłaszcza dla małych fanów przygód króliczka Binga! Pobudza wyobraźnię dziecka i pomaga mu rozwijać umiejętności manualne. Idealny zestaw dla dzieci w wieku powyżej 18 miesięcy.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5013197368001
Wiek
od 18 miesięcy
Certyfikat
CE

Specyficzne kody