ZAKRĘCONY ŚLIMAK VTECH 60826

ZAKRĘCONY ŚLIMAK VTECH 60826

98,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zakręcony Ślimak został stworzony przez cenioną za wysoką jakość produktów firmę Vtech, która specjalizuje się w projektowaniu interaktywnych i edukacyjnych zabawek dla dzieci.

Zakręcony Ślimak jest w kolorze zielonym, ma duże oczy, przyjazny uśmiech oraz kolorową muszlę, dzięki czemu z pewnością zachwyci każdego poznającego świat szkraba. Największe wrażenie robi jego muszla z przezroczystym frontem, dzięki któremu widać znajdujące się w środku kolorowe kulki!

Czas zacząć zabawę z pozytywnie zakręconym ślimaczkiem! Kiedy maluch naciśnie jego głowę, zobaczy w muszli obracające się, skaczące kulki, czemu będą towarzyszyć wesołe piosenki, melodie i zwroty wypowiadane przez ślimaka. Wirujące kulki nie tylko przykują uwagę dziecka, ale również nauczą go rozumienia ciągu przyczynowo-skutkowego.

Zabawka została wyposażona ponadto w 3 kolorowe przyciski, w tym jeden migający, które pomogą maluchowi w nauce cyfr, kolorów, kształtów i piosenek. Zakręcony Ślimak posiada łącznie ponad 55 piosenek, melodii, dźwięków i zwrotów. 

1 Przedmiot

Opis

EAN
5900511608267
Wiek
12 - 36 M

Specyficzne kody