FISHER PRICE WYDRA USPOKAJACZ PRZYTULANKA FXC66

FISHER PRICE PRZYTULANKA WYDRA USPOKAJACZ FXC66

139,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Ta urocza wydra-przytulanka wyciszy Twoje dziecko za pomocą łagodnej muzyki, dźwięków, światełek i regularnych ruchów, które przypominają te wykonywane podczas oddychania!

Wydra Oddychający uspokajacz od Fisher-Price® to wyjątkowa pluszowa przytulanka, która uspokoi Twoje dziecko. Jej miękki brzuszek rytmicznie podnosi się i opada jak przy oddychaniu, co w naturalny sposób koi maluszka. Zabawka odtwarza też 30 minut uspokajającej muzyki i innych dźwięków (takich jak bicie serca, słodkie pochrapywanie czy biały szum) oraz świeci delikatnym światełkiem. Dzięki słodkiemu pyszczkowi, miękkiemu materiałowi i satynowemu ogonkowi oddychająca wydra to idealna zabawka do spania dla Twojej pociechy. Zabawa, która rozwija. Zmysły: miękkie materiały, kojąca muzyka i światła oraz rytmiczne ruchy rozwijają zmysły dotyku, wzroku i słuchu, jednocześnie relaksując dziecko. Dobre nawyki: ta urocza przytulanka może stać się częścią codziennego układania do snu, pomagając w tworzeniu rytuału zasypiania. Bezpieczeństwo i zadowolenie: dzięki uroczemu pyszczkowi, kojącym ruchom i łagodnej muzyce wyderka pomoże wyciszyć Twoje dziecko i da mu poczucie bezpieczeństwa.

 - Uspokajacz muzyczna przytulanka – dla dzieci od pierwszych dni życia – wydająca dźwięki i wykonująca ruchy jak podczas „oddychania” pluszowa wydra

 - 11 funkcji, które pobudzą zmysł wzroku, słuchu i dotyku

 - Wydra naśladuje uspokajające ruchy oddychania, co w naturalny sposób wycisza dziecko 

 - Możliwość dostosowania ustawień: nawet 30 minut muzyki, dźwięków i delikatne światłko

 - Wyjątkowo miękkie tkaniny – można prać w pralce po wyjęciu części elektronicznej

1 Przedmiot

Opis

EAN
887961687835
Wiek
od 0 M
Certyfikat
CE

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.