Koala Uspokajacz Przytulanka FISHER PRICE GRT59

Koala Uspokajacz Przytulanka FISHER PRICE GRT59

139,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Ta urocza przytulanka Koala wyciszy Twoje dziecko za pomocą łagodnej muzyki, dźwięków, światełek i regularnych ruchów, które przypominają te wykonywane podczas oddychania!

Koala Oddychający uspokajacz od Fisher-Price® to wyjątkowa pluszowa przytulanka, która uspokoi Twoje dziecko. Jego miękki brzuszek rytmicznie podnosi się i opada jak przy oddychaniu, co w naturalny sposób koi maluszka. Zabawka odtwarza też 15,30 lub 45 minut uspokajającej muzyki i innych dźwięków. Możesz dostosować uspokajanie za pomocą muzyki lub dźwięków natury oraz wielokolorowych światełek, które można personalizować. Ten mięciutki uspokajacz dla niemowląt nadaje się do prania w pralce (po wyjęciu części elektronicznej) i ma materiały o różnych fakturach, dzięki czemu zapewnia małym rączkom mnóstwo ciekawych odkryć. Zmysły: miękkie materiały, kojąca muzyka i światła oraz rytmiczne ruchy rozwijają zmysły dotyku, wzroku i słuchu, jednocześnie relaksując dziecko. Dobre nawyki: ta urocza przytulanka może stać się częścią codziennego układania do snu, pomagając w tworzeniu rytuału zasypiania. Bezpieczeństwo i zadowolenie: dzięki uroczemu pyszczkowi, kojącym ruchom i łagodnej muzyce koala pomoże wyciszyć Twoje dziecko i da mu poczucie bezpieczeństwa.

 - Uspokajacz muzyczna przytulanka – dla dzieci od pierwszych dni życia – wydająca dźwięki i wykonująca ruchy jak podczas „oddychania” pluszowa koala

 - 11 funkcji, które pobudzą zmysł wzroku, słuchu i dotyku

 - Koala naśladuje uspokajające ruchy oddychania, co w naturalny sposób wycisza dziecko 

 - Możliwość dostosowania ustawień: nawet 45 minut muzyki, dźwięków i delikatne światłko

 - Wyjątkowo miękkie tkaniny – można prać w pralce po wyjęciu części elektronicznej

1 Przedmiot

Opis

EAN
887961911305
Wiek
od 0 M
Certyfikat
CE

Specyficzne kody