Na skrzydłach Ptaki Oceanii dodatek gra rodzinna Rebel

Na skrzydłach Ptaki Oceanii dodatek gra rodzinna Rebel

87,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 14:00 wysyłamy tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

UWAGA ! TO NIE JEST SAMODZIELNA GRA Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Na skrzydłach.

Wprowadź ptaki regionu Oceanii do swoich rozgrywek w Na skrzydłach!

Nadszedł czas, by ponownie otworzyć rezerwaty i rozpocząć obserwację zupełnie nowych gatunków! Dzięki dodatkowi będziecie mieli okazję przyjrzeć się barwnym ptakom naturalnie występującym w rejonie Oceanii.

Oprócz 95 kart dodatek Ptaki Oceanii zawiera również nowe elementy, pozwalające planować strategie ściśle związane z gatunkami występującymi w tej części świata: plansze graczy, a także kości i żetony pożywienia. W pudełku znajdują się również nowe karty bonusowe i żetony celów, a także 15 żółtych jaj. Ich kolor nie ma znaczenia w rozgrywce, urozmaica jedynie paletę barw jaj występujących w grze.

Czym jest Na skrzydłach?

To przepięknie ilustrowana gra ekonomiczna, w której uczestnicy tworzą własne rezerwaty, będące ostoją dla różnorodnych gatunków ptaków. Każdy kolejny okaz to szansa nie tylko na wzbogacenie kolekcji, ale również inwestycja w rozwój i realizację celów. W miarę upływu czasu będziemy gromadzili coraz więcej wpływających na siebie wzajemnie umiejętności, a każde działanie będzie poruszało łańcuch zależności między nimi.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5902650615342
Wiek
od 10 lat
Certyfikat
CE
Czas rozgrywki
ok. 40 - 70 minut
Liczba graczy
1 - 5 osób

Specyficzne kody