Wilkołaki z Czarnego Lasu gra towarzyska Rebel

Wilkołaki z Czarnego Lasu gra towarzyska Rebel

41,00 zł
Brutto
02-15.08.2022 sklep nieczynny urlop
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Gdy zapada zmrok, budzą się potwory

W niewielkiej wsi położonej w sercu malowniczej puszczy niedawno odnotowano obecność wilkołaków. Co noc mieszkańcy wioski, którzy pod wpływem tajemniczego zjawiska zamieniają się w wilkołaki, popełniają straszliwe zbrodnie. Nadszedł czas, aby wziąć sprawy w swoje ręce i pokonać tę starożytną siłę zła, zanim wioska całkowicie opustoszeje.

Wilkołaki z Czarnego Lasu to narracyjna gra blefu i dedukcji, w której każdemu uczestnikowi przypisywana jest rola: wilkołaka, zwykłego mieszkańca lub specjalnej postaci. Pod wodzą narratora prowadzona jest rozgrywka składająca się z naprzemiennych faz nocy (gdy wilkołaki wybierają, którego z wieśniaków się pozbyć) oraz dnia (gdy mieszkańcy starają się wyeliminować wilkołaki ze swojego grona). Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich postaci spoza swojej grupy. 

Dlaczego pokochasz tę grę?

 - Ta wersja klasycznej już gry imprezowej pozwala na świetną zabawę w naprawdę dużym gronie. Z Wilkołakami jednocześnie może się bawić aż 18 osób!

 - Nie ma chyba drugiej tak prostej gry, która dostarczy tak wielu emocji w tak krótkim czasie i przy tak niewielu zasadach.

 - Każda z dostępnych ról dostarcza zupełnie innych wrażeń płynących z rozgrywki. Dodatkowo sama gra jest na tyle elastyczna, by zawsze można było ją oryginalnie poprowadzić.

1 Przedmiot

Opis

EAN
3558380088691
Wiek
od 10 lat
Certyfikat
CE
Czas rozgrywki
ok. 30 min
Liczba graczy
8-18

Specyficzne kody