Trek 12 gra rodzinna kościana Rebel

Trek 12 gra rodzinna kościana Rebel

79,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Rzucaj, wykreślaj i pnij się na szczyt!

Wybierz się w pieszą wędrówkę po Himalajach, podczas której będziesz wyznaczać nowe szlaki na szczyty. Dokładnie mapuj teren i oznaczaj trasę, ale zachowaj ostrożność na najniebezpieczniejszych ścieżkach. Spryt i odwaga będą konieczne, aby podejmować właściwe decyzje, podnieść swoją reputację i, kto wie, być może stać się legendarnym wspinaczem.

Trek 12 to gra typu roll-and-write, która oferuje rosnące poziomy trudności. Naszym celem jest zdobycie jak największej liczby punktów poprzez sprytnie rozmieszczanie wartości liczbowych na arkuszy trasy górskiej. 

Na czym to polega? 

Rozgrywka w Trek 12 składa się z 19 rzutów dwiema sześciennymi kośćmi, przy czym jedna z nich ma na ściankach wartości od 1 do 6 a druga od 0 do 5. Po każdym rzucie gracz musi połączyć ze sobą wartości uzyskane na kościach, aby uzyskać liczbę, którą ostatecznie wpisze do arkusza. W tym celu możemy:

 - Dodać wartości do siebie.

 - Odjąć wartość jednej kości od drugiej.

 - Pomnożyć wartości.

 - Zachować tylko niższą wartość.

 - Zachować tylko wyższą wartość.

Co ważne, każdą z powyższych akcji możemy wykonać tylko 4 razy w ciagu gry. 

Uzyskane w ten sposób wyniki umieszczamy na arkuszu - pierwszy w dowolnym miejscu, a kolejne w polach przyległych do tych już zapełnionych. Naszym celem jest tworzenie łańcuchów z liczb od 0 do 12 oraz grupowanie identycznych wyników w sąsiadujących polach.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 - To prosta, a jednocześnie niezwykle wciągająca gra, w której staramy się dopasować do losowych warunków i jak najlepiej wykorzystać nadarzające się okazje. 

 - Brak negatywnej interakcji czyni z niej doskonałą zabawę dla całej rodziny.

 - Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki: dynamiczną wersję „Szybko na szczyt”, „Ekspedycję” o rosnącym poziomie trudności i dodatkowych elementach oraz wariant solo.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5902650615977
Wiek
od 8 lat
Certyfikat
CE
Czas rozgrywki
15-30 min
Liczba graczy
1-50

Specyficzne kody