Playmobil 70765 Porsche Mission E RC sterowany

Playmobil 70765 Porsche Mission E RC sterowany

275,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Genialne Porsche Mission E — idealne połączenie zaawansowanej technologii i designu samochodu sportowego. Dzięki Porsche Mission E do pokoju zabaw wkracza elektryczna mobilność. Fani samochodów sportowych będą pod wrażeniem oświetlenia pojazdu. Można symulować nawet proces ładowania elektrycznego samochodu sportowego, tak jak w prawdziwym życiu. Dzięki zintegrowanemu pilotowi RC mali fani samochodów sportowych mogą od razu rozpocząć wyścigi. Zabawa w wyścigi w nowej generacji!

Zestaw do zabawy zawiera Porsche Mission E, fajną figurkę PLAYMOBIL, stację ładującą z kablem do ładowania, pilot zdalnego sterowania RC. Do modułu świetlnego i pilota wymagane jest siedem baterii 1,5 V AAA (brak w zestawie). 

Miłośnicy samochodów sportowych uważajcie – na szybkim pasie z Porsche od PLAYMOBIL

Silnik uruchamia się, reflektory zapalają się, a czerwone tylne światło miga naprzemiennie: kierowca PLAYMOBIL siedzi zniecierpliwiony i nie może się doczekać, kiedy odjedzie swoim eleganckim PLAYMOBIL Porsche Mission E! Jedno jest pewne: turboszybki samochód sportowy przyciągnie uwagę wszystkich na ulicach: jego elegancka sylwetka znajduje odzwierciedlenie w niepowtarzalnym designie Porsche, a mocne, typowe dla marki oświetlenie z przodu i z tyłu sprawia, że ​​speedster jest prawdziwą atrakcją. Przed wyścigiem kierowca PLAYMOBIL naładował już swój samochód elektryczny. Pozostaje tylko ktoś, kto podniesie nadajnik i pokieruje Porsche, w tym figurką PLAYMOBIL, przez miasto... PLAYMOBIL i Porsche wnoszą do pokoju dziecięcego szybką frajdę z jazdy i dużą porcję adrenaliny - idealne dla dziewczynek i chłopców, którzy są entuzjastami sportów motorowych i oczywiście czystej radości kolekcjonowania prawdziwych fanów Porsche. 

1 Przedmiot

Opis

EAN
4008789707659
Liczba elementów
22
Wiek
od 5 lat
Ilość figurek
1
Certyfikat
CE

Specyficzne kody