• Obniżka

DOBBLE AUTA3 GRA IMPREZOWA DLA DZIECI REBEL

DOBBLE AUTA3 GRA IMPREZOWA DLA DZIECI REBEL

44,00 zł Zniżka 25,95 zł
69,95 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Dostępne

Dobble z postaciami z bajki "Auta 3"

Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojego kartonika. Teraz następny! Tylko nie zwątp, każda karta łączy się z inną zawsze tylko jednym symbolem!

Tematyczna seria Dobble nawiązująca do bajki Disneya Auta 3 stanowi świetną propozycję dla młodszych graczy. Dzięki mniejszej ilości symboli (na każdej karcie znajduje się ich 6) oraz znanym, łatwym do nazwania postaciom z bajek, ta wersja jest odpowiednia dla dzieci od 4 roku życia.

Zamknięta w solidnym, metalowym pojemniku poręczna karcianka Dobble sprawdzi się zawsze, gdy chcemy przyjemnie spędzić czas w domu, jak i poza nim: w kolejce do lekarza, w pociągu, na pikniku. Zasady tłumaczy się w minutę, więc wprowadzenie nowego gracza nie stanowi żadnego problemu, a pięć trybów rozgrywki sprawia, że nigdy nie będziemy się nudzić. Najnowsza wersja gry, Dobble Auta 3 zawiera łatwe do rozpoznania i nazwania grafiki, dzięki czemu jest jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb młodszych graczy.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 - Tylko “Dobble” tłumaczy się w minutę!

 - Gra nadaje się zarówno dla młodszych (jako trening spostrzegawczości i wprowadzenie do świata gier), jak i dla starszych (jako przerywnik między poważniejszymi tytułami albo gra na rozruszanie).

 - Solidne, a jednocześnie niewielkie pudełko pozwala zabrać “Dobble” absolutnie wszędzie, a okrągłe karty są bardzo wygodne również dla małych rączek.

3 Przedmioty

Opis

EAN
5902650611849
Wiek
od 4 lat
Certyfikat
CE
Czas rozgrywki
ok. 10 min
Liczba graczy
2 - 5 osób

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.