Kalejdoskop 25 gier - Rodzina Treflików 01678

Kalejdoskop 25 gier - Rodzina Treflików 01678

35,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

GRY PLANSZOWE:

Alfabet, Chińczyk Podstawowy, Polowanie, Warcaby Tradycyjne, Warcaby Wybijanka, Warcaby Celtyckie, Celnicy i Przemytnicy, Wilk i Owce, Domino Treflikowe, Piotruś, Memos, Mistrz Dodawania, Jedynki, Matematyka, Plus Minus, Pechowa Jedynka, Pechowa Trójka, Dwunastka, Sześćdziesiąt, Na odwrót, Potrójne szczęście, Piętnastka, Szczęśliwa dziesiątka, Pułapka.

Produkt pochodzi z linii puzzli i gier na licencji "Rodzina Treflików" - animowanego serialu dla dzieci. "Rodzina Treflików" to polska produkcja, tworzona metodą poklatkową w gdyńskim Studio Trefl. Serial jest emitowany w stacjach telewizyjnych w kraju i za granicą. W związku z rosnącą popularnością bajki seria produktów jest stale rozszerzana o nowe propozycje. 

Zawartość opakowania:

 - 2 dwustronne plansze

 - domino - 24 klocki

 - 25 kart Piotruś

 - 24 pionki do gry warcaby

 - 16 pionków

 - 6 kostek

 - instrukcja

„Rodzina Treflików” to nowy, polski serial animowany, skierowany do dzieci w wieku 3-6 lat. Rozśpiewani i roztańczeni bohaterowie zabiorą najmłodszych we wspaniałą podróż do świata pełnego magii, ale i bliskich, codziennych spraw.

Spokojna narracja, opowieści pozbawione przemocy, wesołe piosenki, sympatyczne postaci, a także pastelowe, przyjemne dla oka barwy sprawiają, że bajka pozytywnie wpływa na rozwój dziecka.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5900511016789
Wiek
od 3 lat
Certyfikat
CE
Czas rozgrywki
do 25 min
Liczba graczy
2-4

Specyficzne kody