DOKTOR euGeniusz GRA RODZINNA DUMEL DISCOVERY

DOKTOR  euGeniusz GRA RODZINNA DUMEL DISCOVERY

80,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Szalony doktorek euGeniusz zaprasza wszystkich śmiałków do podjęcia wyzwania i sprawdzenia poziomu swojej wiedzy z różnych dziedzin życia. Gra rozpocznie się gdy przełączysz euGeniusza na pozycję ON. Doktorek wprowadzi Was do zabawy wypowiadając kolejne komendy. Wszystko co musicie od tej pory zrobić, to po prostu słuchać go uważnie i wykonywać jego polecenia.

Jako gracze, będziecie musieli podawać hasła z jakiejś kategorii - pamiętajcie jednak, że odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Żeby nie było zbyt łatwo euGeniusz stosuje różne utrudnienia odwracając nagle kierunek gry lub prosząc uczestników, aby swoje odpowiedzi podawali zmienionym głosem. Bądź szybki i czujny! Nasz doktorek jest niecierpliwy, więc na odpowiedź nie masz zbyt wiele czasu.

Gracze, którzy nie udzielą poprawnej odpowiedzi w wyznaczonym czasie otrzymują kolorowe zera. Ten z nich, który na koniec rozgrywki zgromadzi ich najmniej – wygrywa! Dr euGENIUSZ dysponuje aż 500 tematami, a to oznacza długie godziny zabawy dla całej rodziny. Przygotuj się na niekontrolowane wybuchy śmiechu i trwałą poprawę humoru – nasz bystry naukowiec nie oszczędzi tego nikomu!

euGeniusz to szalona zabawa dla całej rodziny! Posłuchaj Doktora Eugeniusza, odpowiedz na pytania i przekonaj się czy wiesz więcej niż inni!

Zawartość zestawu:

1 zabawka

20 plastikowych "zer" do liczenia punktów

Opis

EAN
3760145061270
Wiek
od 6 lat
Certyfikat
CE
Czas rozgrywki
ok. 30 min.
Liczba graczy
2-10

Specyficzne kody