• Nowy

Obrazki gra rodzinna Rebel

Obrazki gra rodzinna Rebel

114,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Polska wersja zdobywcy Spiel des Jahres 2020!

Kolorowe kostki, sznurki i patyki… Wylosuj zestaw kreatywnych narzędzi, a następnie spróbuj z jego pomocą odzwierciedlić wskazane zdjęcie. Niech inni domyślą się, o którą fotografię chodziło!

Obrazki to dynamiczna gra rodzinna z niezwykle prostymi zasadami. Każdy z uczestników będzie starał się odwzorować grafikę z sekretnej karty za pomocą jednego z dołączonych zestawów elementów. A gdy wszyscy skończą swoje prace, przyjdzie czas na odgadywanie, o które obrazki chodziło.

Na czym to polega?

1. Na samym początku wykładamy na stół 16 losowych obrazków w kwadracie 4x4 wraz z cyframi i literami oznaczającymi kolumny i rzędy.

2. Każdy z graczy w tajemnicy losuje znacznik, który wskazuje współrzędne jego sekretnego obrazka. 

3. Uczestnicy po jednym z zestawów kreatywnych narzędzi (kolorowe kostki, klocki, sznurówki, karty z symbolami lub kamienie i patyki), a następnie starają się tak ułożyć elementy, by naprowadzić innych na swój obrazek.

4. Na koniec wszyscy próbują odgadnąć, które obrazki pokazywali inni gracze, licząc na to, że oni także odganą nasze dzieła!

Dlaczego pokochasz tę grę?

 - To niezwykle przyjemna, kreatywna zabawa, która doskonale pobudzi naszą wyobraźnię! Korzystając z różnych zestawów narzędzi mamy okazję za każdym razem doświadczyć zupełnie nowego wyzwania.

 - Dzięki prostym zasadom grę możemy zaproponować praktycznie w każdym gronie. Doskonale sprawdzi się również jako narzędzie do pracy z dziećmi!

 - Przyglądając się obrazkom stworzonym przez współgraczy i omawiając je, będziemy mieli okazję jeszcze lepiej się poznać. 

W 2020 gra otrzymała prestiżową nagrodę Spiel des Jahres - planszówkowy odpowiednik Oscara!

1 Przedmiot

Opis

EAN
5902650616264
Wiek
od 8 lat
Certyfikat
CE
Czas rozgrywki
ok. 30 min
Liczba graczy
3-5

Specyficzne kody