AHOJ, PIRACI! GRA RODZINNA EGMONT PL

AHOJ, PIRACI! GRA RODZINNA ZAGRAJ ZE MNĄ EGMONT PL

50,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Poszukiwanie skarbów pełne pirackich przygód! Seria zagraj ze mną

Piraci podróżują po morzu karaibskim w poszukiwaniu ukrytych skarbów. Muszą je odnaleźć, załadować na pokład i bezpiecznie dostarczyć do portu. Po drodze napotkają innych piratów, tornada i różne przeciwności losu.

Aby zdobyć cenne skarby, piraci często będą musieli podejmować ryzyko. Jeżeli jednak będą zbyt zachłanni, mogą stracić cenne łupy!

Jak grać?

 - Wybierz bezpieczną przystań i zacumuj w niej swój okręt.

 - Rzuć kostką! Jeśli nie wypadł znaczek tornada - możesz przemierzyć tyle wysp ile oczek wypadło. 

 - Każda wyspa ze skrzynką to okazja żeby wydobyć cenny łup, uważaj jednak - jeśli załadujesz więcej niż 7 części skarbu statek przewróci się i będziesz zmuszony zbierać od zera.

 - Każda wyspa mieści dwa statki. Gracz, który zacumuje swój okręt jako drugi może dokonać abordażu i pozbawić szybszego pirata 2 części skarbu!

 - Na kostce wypadł znaczek tornada? Ruszasz się o jedno pole, a oprócz Ciebie swój taniec rozpoczyna niszczycielskie tornado - przesuwamy je o ilość pól zależną od ilości graczy i sprawdzamy jakie szkody poczyniło.

 - Uniknąłeś tornada, umknąłeś innym piratom? Rozładuj statek w porcie i prędko ruszaj po dalsze łupy - grę wygrywa osoba, która jako pierwsza będzie miała w swoim porcie przynajmniej 10 części skarbu!

Zagraj ze mną to kolekcja doskonałych gier planszowych dla rodziców i dzieci. Znajdziesz tu gry, które wyróżniają się najwyższej jakości wykonaniem (drewniane elementy, gruby karton) i ciekawymi regułami. Gry zdobyły liczne nagrody na całym świecie, w tym najbardziej prestiżową Kinderspiel des Jahres.

Gry z kolekcji zagraj ze mną rozwijają u dzieci takie umiejętności, jak rozpoznawanie kolorów, liczenie, zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, umiejętność radzenia sobie z emocjami oraz współpracę w grupie. Najważniejsze jest jednak to, że dają dużo zabawy i radości dzieciom… i ich rodzicom!

Nagrody

Ahoj, piraci! to polska wersja bardzo popularnej i nagrodzonej znakomitą ilością wyróżnień gry - Piratissimo. Oto część z nich:

 - Zwycięzca 2006 Deutscher Lernspielpreis "6 years and up"

 - Nominacja 2006 Spiel des Jahres Kinderspiel 

 - Nominacja 2006 Kinderspielexperten "5-to-9-year-olds" 

 - Nominacja 2006 Deutscher Lernspielpreis "6 years and up"

Opis

EAN
5908215007508
Wiek
od 6 lat
Certyfikat
CE
Czas rozgrywki
do 30 min
Liczba graczy
2-4

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.