Gold (edycja polska) gra rodzinna Rebel

Gold (edycja polska) gra rodzinna Rebel

25,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nie wszystko złoto, co się świeci!

Gorączka złota nadchodzi! Poszukiwacze tego drogocennego kruszcu ruszają do ostatniej czynnej kopalni w Górach Złocistych. Kto z nich wykaże się niebywałym sprytem, przechytrzy rywali i wykopie najwięcej cennych bryłek? 

W grze Gold odwiedzamy kopalnię złota złożoną z losowo rozmieszczonych, zakrytych kart. W swojej turze każdy z uczestników odkrywa 2 wybrane karty, wśród których znajdziemy symbole poszczególnych poszukiwaczy, cenne bryłki oraz pułapki w postaci lasek dynamitu. Aby wygrać, musimy wykazać się nie tylko doskonałą pamięcią (aby w odpowiedniej chwili wrócić do dostępnych kart), ale też sprytem, by umiejętnie eliminować innych uczestników.

Dlaczego pokochasz tę grę?

Gold opiera się na prostym mechanizmie typu memo, w którym staramy się zapamiętać ułożenie kart na stole. Jednak różne efekty związane z odkryciem poszczególnych par kart oraz fakt, że musimy dobierać je do siebie również pod względem wartości dodaje do zabawy element taktyczny.

Zasady gry są na tyle proste, że sprawdzi się w każdym towarzystwie, bez ograniczeń. 

Chyba nie ma bardziej poręcznej gry niż ta – karty są zamknięte w miniaturowej puszce, która zmieści się absolutnie w każdej kieszeni.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5902650615854
Wiek
od 6 lat
Certyfikat
CE
Czas rozgrywki
ok 15 min
Liczba graczy
2-5

Specyficzne kody