TYTUS ROMEK I ATOMEK GRA RODZINNA EGMONT

TYTUS ROMEK I A'TOMEK GRA RODZINNA EGMONT

41,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Uwaga Stan powystawowy, wgniecione pudełko

Tytus, Romek i A’Tomek” – kultowi bohaterowie komiksowi teraz w grze planszowej!

Gra opracowana została zgodnie z maksymą, twórcy komiksów Henryka Chmielewskiego, znanego także jako Papcio Chmiel, tak aby, jednocześnie bawić i uczyć. 

Każdy gracz stara się stworzyć jak najciekawsze komiksy z udziałem bohaterów, postaci, pojazdów i stworów wymyślonych przez Papcia Chmiela. Za pomocą debilarów licytuje cenne elementy komiksu (takie jak Rozalia i wannolot, Tytus i profesor Talent, karbulot i duszek). Skończone komiksy nagradzane są kokosami o różnej wartości punktowej. Gracze otrzymują też punktowane ordery za specjalne osiągnięcia (np. za najlepszy komiks). Wygra gracz, który na koniec gry zdobędzie najwięcej punktów.

Gra spodoba się wszystkim fanom Tytusa – w wieku od 8 do 108 lat! Ciekawe reguły zapewnią dobrą zabawę także tym graczom, którzy nie znają komiksu.

Tytus Romek i A'tomek to znakomita rozrywka dla całej rodziny, która spodoba się szczególnie miłośnikom historii rysowanych przez Papcia Chmiela. Tym razem to Wy tworzycie komiksy z Tytusem, Romkiem i Atomkiem, a gra polega na wymyśleniu jak najciekawszej historii.

Kultowi bohaterowie teraz w grze planszowej! Każdy gracz staje się twórcą komiksu i stara się ułożyć najciekawszą historię z udziałem bohaterów, postaci, pojazdów i stworów wymyślonych przez Papcia Chmiela. Za pomocą debilarów licytuje cenne elementy komiksu (takie jak Rozalia i wannolot, Tytus i profesor Talent, karbulot i duszek) i zdobywa punkty Trapezfiks Restituta. Gra spodoba się wszystkim fanom Tytusa. Ciekawe reguły stworzone przez samego Reinera Knizię zapewnia dobrą zabawę także tym graczom, którzy nie znają komiksu.

Zawartość opakowania:

- plansza główna

- 93 żetony komiksu

- 30 kokosów

- 50 debilarów

- 14 orderów

- 22 plansze komiksu

- 5 zasłonek

- Pionek Papcia Chmiela

1 Przedmiot

Opis

Wiek
8 - 108 lat
Certyfikat
CE
Czas rozgrywki
ok. 60 min
Liczba graczy
2 -5

Specyficzne kody