• Nowy

Pokemon Dragonite Epicka figurka bitewna 30cm PKW2220

Pokemon Dragonite Epicka figurka bitewna 30cm PKW2220

112,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Przedstawiamy 30-centymetrową Epic Battle Figure, Dragonite, pełen akcji kolekcjonerski Pokémon!

Dragonite to smoczy, dwunożny Pokémon o jasnopomarańczowej skórze. Ma duże, szaro-zielone oczy i okrągły pysk z małymi nozdrzami. Para długich, cienkich anten wyrasta z czubka głowy, a między nimi ustawiony jest mały róg. Jego prążkowany spód ma kremowy kolor i rozciąga się od szyi do czubka długiego, zwężającego się ogona. Ma grube ręce i nogi zakończone trzema pazurami. Stawy nóg są dobrze określone, a ramiona mają gładki, zaokrąglony wygląd. Skrzydła Dragonite'a są małe w stosunku do ciała z turkusowymi membranami skrzydłowymi.

Dzięki pełnej artykulacji, która pozwala ustawić Rillabooma w najbardziej kultowych pozach i autentycznym detalom, które wyglądają, jakby wyskoczył z programu telewizyjnego, Rillaboom jest gotowy, aby stać się popularną postacią w kolekcji każdego fana Pokémon.

Wszystkie figurki wyglądają jakby wyskoczyły prosto z przebojowego serialu animowanego o Pokémonach! Dodaj te fantastyczne Pokémony do swojej drużyny już dzisiaj, aby zyskać przewagę w bitwie i być o krok bliżej do zdobycia tytułu Mistrza Pokémonów! Z nimi możesz łatwo odtworzyć wszystkie swoje ulubione sceny z serialu!

● Każda figurka jest gotowa do akcji!

● Musisz złapać je wszystkie!™

● Produkt oficjalnie licencjonowany przez Jazwares.

● Dla dzieci od 4 lat

1 Przedmiot

Opis

EAN
889933976961
Wiek
od 4 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody