Pokemon Venusaur Epicka figurka bitewna 16cm PKW0048

Pokemon Venusaur Epicka figurka bitewna 16cm PKW0048

115,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Pokemon Figurka Venusaur to duża zabawka serii Epic Battle Figure. Cechą szczególną są ruchome elementy ciała! Odkryj swój talent i zostań jednym z najlepszych na świecie Trenerów Pokemon! Zabawka wykonana z bezpiecznego i trwałego tworzywa.

Opis postaci - Kim jest Venusaur?

Venusaur używa swojego kwiatu do łapania promieni słonecznych i przekształca je w energię. Kwiat uwalnia kojący zapach, który przyciąga Pokemony i uspokaja emocje. Zapach staje się silniejszy po deszczowym dniu. W anime Venusaur zademonstrował zdolność do manipulowania naturą, uwolnienia kilku pnączy z jego pleców i prowadzenia ceremonii ewolucji Bulbasaura i Ivysaura. Pokemon jest rzadko spotykany na wolności, ale wiadomo, że zamieszkuje łąki.

Wszystkie figurki wyglądają jakby wyskoczyły prosto z przebojowego serialu animowanego o Pokémonach! Dodaj te fantastyczne Pokémony do swojej drużyny już dzisiaj, aby zyskać przewagę w bitwie i być o krok bliżej do zdobycia tytułu Mistrza Pokémonów! Z nimi możesz łatwo odtworzyć wszystkie swoje ulubione sceny z serialu!

● Każda figurka jest gotowa do akcji!

● Musisz złapać je wszystkie!™

● Produkt oficjalnie licencjonowany przez Jazwares.

● Dla dzieci od 4 lat

1 Przedmiot

Opis

EAN
191726379461
Wiek
od 4 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody