SPIDEY Miles Morales 2w1 pojazd

SPIDEY Miles Morales 2w1 pojazd

105,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Miles Morales już pędzi na ratunek! Odtwórz kultowe sceny z popularnego serialu telewizyjnego i przeżyj na nowo wszystkie niesamowite historie dzięki 15 cm pojazdowi Web Strike 2 w 1!

Ten pojazd ze swobodnie obracającymi się kołami pozwala na dwa tryby zabawy – jako samochód i motocykl, aby zapewnić Wam jeszcze więcej akcji i przygody. Zobacz, jak Miles Morales wylatuje z samochodu po naciśnięciu spoilera, a później załaduj go ponownie do pojazdu i zacznij zabawę od nowa! Pojazd 2 w 1 to obowiązkowa zabawka dla wszystkich fanów Spidey'ego!

Dwa tryby zabawy!

Spidey wraca do gry, a teraz ma nowy, niezwykły pojazd na niekończące się przygody, zainspirowany serialem „Spidey i super-kumple”, z figurką Spidey’ego, gotową do wystrzelenia!

„Spidey i super-kumple”

Witamy w pełnym przygód świecie znanym z serialu Marvela „Spidey i super-kumple”, gdzie ekscytujące przygody nigdy się nie kończą – ani w dzień, ani w nocy! Dowiedz się, jak zostać bohaterem – i to od samych superbohaterów! Odtwarzaj wszystkie swoje ulubione momenty z kultowego serialu.

1 Przedmiot

Opis

EAN
191726456940
Wiek
od 3 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody