SPIDEY Ghost-Spider Glow n' Go Copter pojazd

SPIDEY Ghost-Spider Glow n' Go Copter pojazd

119,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Mali fani popularnego serialu „Spidey i super-kumple” na pewno będą zachwyceni tym superszybkim, biało-różowym helikopterem Glow N’ Go z Ghost Spider za sterami. Natychmiast przyciągnie on uwagę Twojego dziecka, szybko stając się jego nową ulubioną zabawką! Kiedy naciśniesz przycisk na głowie Ghost Spider, helikopter zacznie pulsować, uruchamiając pokaz światełek, z trzema sekwencjami świetlnymi. Naciśnij przycisk dwa razy, aby aktywować tryb losowy i różne sekwencje świetlne oraz efekty dźwiękowe, a później start!

Uwaga: Helikopter Glow N’ Go najlepiej sprawdza się na płaskich i gładkich powierzchniach. Kiedy wpada na przeszkodę, obraca się i rusza w przeciwnym kierunku. Zakręć śmigłami i zobacz, jak sobie radzi! Dzięki niemu Twoje dziecko będzie mogło odtwarzać sceny ze swojego ulubionego serialu o małych superbohaterach! Jeśli jesteście gotowi na pełną akcji przygodę, zupełnie jak z serialu Marvela „Spidey i super-kumple”, helikopter Glow N’ Go będzie świetnym początkiem Waszej kolekcji!

Zbierz je wszystkie!

Do zebrania jest jeszcze więcej zabawek zainspirowanych serialem „Spidey i super-kumple”!

- Ten niesamowity pojazd będzie nową ulubioną zabawką Twojego dziecka! Dołącz do Gwen Stacy, znanej jako Ghost Spider, i razem z nią przeżyj niezwykłe przygody!

- Zabawka została zainspirowana serialem „Spidey i super-kumple”.

- Naciśnij jeden raz przycisk na głowie Ghost Spider, aby aktywować pokaz światełek. Naciśnij go dwa razy, aby aktywować różne ruchy, efekty dźwiękowe i sekwencje świetlne.

- Przenieś do domu superprzygody i pozwól swojemu dziecku odtwarzać jego ulubione sceny oraz wszystkie niesamowite historie z serialu „Spidey i super-kumple” dzięki helikopterowi Glow N’ Go!

- Superbohaterowie są zawsze gotowi, by podać pomocną dłoń! Twoje dziecko może również nauczyć się, jak zostać superbohaterem w prawdziwym życiu, dzięki wszystkim ważnym lekcjom, jakich udzielą mu Spidey i jego niesamowici przyjaciele!

- Stwórzcie własną drużynę superbohaterów i zbierzcie wszystkie zabawki zainspirowane serialem o przygodach Spidey’ego! Do zebrania jest jeszcze więcej pojazdów Spidey’ego i jego super-kumpli oraz cała kolekcja pluszaków!

W zestawie:

- 20cm helikopter Glow N’ Go z wbudowaną figurką Ghost Spider

1 Przedmiot

Opis

EAN
191726398653
Wiek
od 3 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody