Power Treads Pojazd Gąsienicowy Zestaw z Torem

Power Treads Pojazd Gąsienicowy Zestaw z Torem

79,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 14:00 wysyłamy tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wykorzystaj zestaw Power Treads i zbuduj wyjątkowy pojazd, który z łatwością będzie poruszał się po każdej nawierzchni i bez trudu pokona napotkane na drodze przeszkody. Swoją budową przypomina czołg z gąsienicami, które ułatwiają mu jazdę po trudnym terenie.

Zaprojektuj tor, po którym Power Treads będzie się poruszał. Umieść części toru bliżej siebie, aby zwiększyć kontrolę nad pojazdem lub daj się ponieść wyobraźni i skonstruuj ekstremalną trasę pełną wielu niespodzianek i sprawdź czy Power Treads pokona ją bez trudu. 

Zbuduj epicki tor z przeszkodami. Wykorzystaj do tego rzeczy znajdujące się w zasięgu ręki. Spersonalizuj elementy zestawu ozdabiając je kolorowymi naklejkami. Zaproś kolegów i koleżanki do wspólnej zabawy. Power Treads zapewni wam świetną rozrywkę na wiele godzin. 

POWER TREADS – TOY OF THE YEAR 2021!

Power Treads jest finalistą w konkursie TOY OF THE YEAR 2021! W ramach kategorii POJAZD ROKU weryfikowano: samochody zabawkowe, ciężarówki, pociągi i inne pojazdy we wszystkich skalach, w tym pojazdy zdalnie sterowane, ale z wyłączeniem jeździków!

1 Przedmiot

Opis

EAN
771171155591
Liczba elementów
30+
Wiek
od 5 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody