Playmobil 70922 Mercedes Benz 300 SL

Playmobil 70922 Mercedes Benz 300 SL

269,00 zł
Brutto
Ilość
Paczkomat gratis powyżej 350 zł

Ikona samochodu sportowego z lat 50. z legendarnymi drzwiami mewy. Teraz także od PLAYMOBIL, wyposażony w figurki i akcesoria.

Mercedes-Benz 300 SL PLAYMOBIL, klasyczny samochód sportowy z legendarnymi drzwiami skrzydłowymi. Kiedy został zaprezentowany na Międzynarodowym Salonie Sportów Motorowych w Nowym Jorku w 1954 roku, Mercedes-Benz 300 SL był uważany za najszybszy samochód sportowy swoich czasów, osiągający prędkość maksymalną do 260 km/h. Dzięki skrzydłowym drzwiom, bezpośredniemu wtryskowi benzyny i rurowej ramie przestrzennej 300 SL ma wartość rozpoznawalną jak żaden inny pojazd. Receptą na sukces 300 SL jest idealne połączenie surowego charakteru wyścigowego ze szczyptą luksusu i ekstrawagancji. Niezbędną elegancję zapewniają między innymi chromowane dodatki. Wymarzony samochód sportowy XX wieku pojawia się teraz w wersji PLAYMOBIL, oczywiście z legendarnymi składanymi drzwiami, elementami takimi jak zderzaki, osłona chłodnicy i kołpaki w chromowanym wyglądzie oraz świetne akcesoria w stylu lat 50-tych. Skrzynkę narzędziową można wygodnie schować w bagażniku. Tablica informacyjna informuje kierowcę o jego pozycji podczas wyścigu.

Mercedes-Benz 300 SL od PLAYMOBIL, ikona samochodu sportowego, której nie powinno zabraknąć w żadnej kolekcji samochodów. Zestaw zabawek PLAYMOBIL zawiera: Mercedes-Benz 300 SL, kierowcę wyścigowego i mechanika, skrzynkę z narzędziami, flagę w szachownicę, tablicę do pit stopów, wyświetlacz z informacjami o pojeździe i inne wspaniałe dodatki. Najważniejsze dane klasycznego auta można odczytać na dołączonej tabliczce prezentacyjnej.

2 Przedmioty

Opis

EAN
4008789709226
Liczba elementów
46
Wiek
od 5 lat
Ilość figurek
2
Certyfikat
CE

Specyficzne kody