LEGO 31093 CREATOR ŁÓDŹ MIESZKALNA

Uszkodzone OPAKOWANIE

LEGO CREATOR 31093 ŁÓDŹ MIESZKALNA

155,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

WGNIECIONE OPAKOWANIE

Rozwiń żagle z zestawem LEGO® Creator 3 w 1 31093 Łódź mieszkalna! Ten przytulny i nieco ekscentryczny model jest pełen ciekawych detali, takich jak szczegółowy pokład z obrotowym krzesłem, stołem warsztatowym i zamontowaną na stałe wędką. Łódź można otworzyć, by dostać się do wnętrza kajuty z krzesłem, stołem, telewizorem, lampą i kuchnią. Zestaw Creator 3 w 1 umożliwia zbudowanie trzech różnych modeli do zabawy. Przebuduj model i zasiądź za sterami klasycznego wodnosamolotu lub poszukaj przygód w nadmorskiej wiosce rybackiej z pomostem, kawiarnią i łódką. Zestaw zawiera dwie żądne przygód minifigurki oraz zbudowane z klocków figurki ptaka, pelikana i krokodyla.

 - Zestaw LEGO® Creator 3 w 1 umożliwia zbudowanie trzech różnych modeli. Zbuduj łódź mieszkalną, a potem przebuduj ją na wodnosamolot z dokiem i krabem lub wioskę rybacką z pomostem, kawiarnią i łódką.

 - Łódź mieszkalna ma szczegółową kajutę z krzesłem, łóżkiem, telewizorem, lampą i aneksem kuchennym oraz szczegółowy pokład z dwiema markizami, obrotowym krzesłem, stołem warsztatowym, zamontowaną na stałe wędką i czterema lampami.

 - W zestawie dwie żądne przygód minifigurki: rybak i dziewczynka, a także zbudowane z klocków figurki ptaka, pelikana i krokodyla.

 - Postaw żagle i ruszaj na poszukiwanie przygód łodzią mieszkalną z egzotycznymi zwierzętami z klocków LEGO®!

 - Akcesoria: aparat fotograficzny, trzy koła ratunkowe i dwie ryby.

 - Łódź mieszkalna ma ok. 10 cm wysokości, 17 cm długości i 8 cm szerokości.

 - Wodnosamolot ma ok. 10 cm wysokości, 17 cm długości i 8 cm szerokości.

 - Wioska rybacka ma ok. 12 cm wysokości, 27 cm szerokości i 17 cm głębokości.

 - Zabawkowa łódka ma ok. 7 cm wysokości, 17 cm długości i 6 cm szerokości.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5702016367874
Liczba elementów
396
Wiek
od 7 lat
Ilość figurek
2
Certyfikat
CE

Specyficzne kody