7 CUDÓW ŚWIATA GRA TOWARZYSKA REBEL

USZKODZONY RÓG PUDEŁKA (patrz zdjęcie)

7 CUDÓW ŚWIATA GRA TOWARZYSKA REBEL

95,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.

USZKODZONY RÓG PUDEŁKA (patrz zdjęcie)

Pokaż, jakie cuda może zbudować Twoja cywilizacja!

Zostań przywódcą jednego z siedmiu wielkich miast świata antycznego. Zbieraj surowce ze swoich ziem, weź udział w odwiecznym wyścigu cywilizacyjnym, nawiąż kontakty handlowe i stwórz militarną potęgę. Pozostaw ślad na kartach historii budując cud architektury, który przetrwa wieki!

Gra w 7 cudów toczy się przez trzy wieki. W każdym wieku gracze otrzymują siedem kart z konkretnej talii. Wybierają jedną z kart, a pozostałe przekazują sąsiednim graczom. Gracze pokazują swoje karty jednocześnie (płacąc lub uzyskując surowce albo wchodząc w interakcję z innymi graczami na różne sposoby). Każdy z graczy wybiera następną kartę z talii którą wcześniej przekazali i proces zaczyna się od nowa, dopóki każdy z graczy nie odkryje po sześć kart z danego wieku. Po upływie trzech wieków gra się kończy.

Dlaczego zachwycisz się tą grą?

 - Przy swojej prostocie oferuje jednocześnie bardzo wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu każda rozgrywka może być inna!

 - Swoista mechanika ciągnięcia kart, na której opiera się cała gra, powoduje, że nikt nie czeka na swoją kolejkę! Wszyscy grają jednocześnie, cały czas. Właśnie dzięki temu przy grze w sześć osób całą rozgrywkę można przeprowadzić nawet w 30 minut!

 - Gra oferuje interakcję, ale praktycznie nie występuję tutaj interakcja negatywna. Nikt nikomu nie zniszczy starannie budowanego królestwa. Może jedynie odebrać potencjalne punkty zwycięstwa.

 - Wspaniały system handlu, umożliwiający uzupełnianie braków swojej gospodarki handlem z państwami ościennymi, wymusza na graczach śledzenie poczynań innych i jednocześnie pozwala mądrze wykorzystać ruchy przeciwników dla własnej korzyści.

 - Zależności występujące między kartami pozwalają z jednej strony na tworzenie w czasie gry atrakcyjnych kombinacji, a jednocześnie umożliwiają podebranie przeciwnikowi karty, która w przyszłości bardzo by mu się przydała.

7 Cudów Świata jest świetnie zbalansowaną grą o rozwoju cywilizacji, a przy tym szybką i niezwykle przyjemną.

Zawartość opakowania:

 - 7 plansz Cudów Świata

 - 7 kart Cudów Świata

 - 49 kart I Era

 - 49 kart II Era

 - 50 kart III Era

 - 42 żetony Konfliktu

 - 20 monet o wartości 3

 - 30 monet o wartości 1

 - 1 notes punktacji

 - 1 instrukcja

 - 2 karty wariantu dla 2 graczy

Opis

EAN
5425016920541
Wiek
od 10 lat
Certyfikat
CE
Czas rozgrywki
ok. 30 min
Liczba graczy
2-7

Specyficzne kody