LEGO 41160 DISNEY NADMORSKI ZAMEK ARIELKI

POGNIECIONE PUDEŁKO

LEGO DISNEY 41160 NADMORSKI ZAMEK ARIELKI

125,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 14:00 wysyłamy tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Z zestawem LEGO® | Disney 41160 Nadmorski zamek Arielki Twoje dziecko ponownie przeżyje czarodziejskie chwile z filmu Disneya „Mała syrenka”. Zestaw konstrukcyjny LEGO 4+ z filmu „Mała syrenka” został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Jest w nim świetna zjeżdżalnia, psia buda, łódka oraz specjalna podstawka startowa, która pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym fanom serii Disney Princess wyjaśnią cel poszczególnych etapów budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w znajomej scenerii opowieści Disneya.

 - Zestawy LEGO® 4+ są zaprojektowane z myślą o małych dzieciach. Budowanie tych ciekawych modeli jest bardzo łatwe, co pomaga początkującym konstruktorom LEGO rozwijać pewność siebie.

 - W zestawie minilaleczka Arielka (z nogami), a także dwie figurki zwierzaków LEGO®: pies Maks i ryba Florek.

 - Zestaw konstrukcyjny z Arielką zawiera łatwy do zbudowania zamek, budę dla psa i łódkę wiosłową.

 - W zestawie z zamkiem znajdziesz podstawkę startową, dzięki której Twoje dziecko szybko opanuje podstawy budowania i będzie mogło rozpocząć zabawę w ekscytującym świecie przygód LEGO® | Disney.

 - Zestaw zawiera także akcesoria: szczotkę do włosów i skrzynię z różnymi skarbami.

 - Zestawy LEGO® 4+ wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego.

 - Zestawy LEGO® 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, są zgodne ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi LEGO.

 - Zestaw konstrukcyjny z Arielką z serii LEGO® | Disney Princess™ to doskonały prezent dla przedszkolaków i małych dzieci.

 - Zamek ma ok. 20 cm wysokości, 13 cm szerokości i 9 cm głębokości.

 - Łódka ma ok. 11 cm długości i 3 cm szerokości.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5702016368246
Liczba elementów
115 szt.
Wiek
od 4 lat
Ilość figurek
1
Certyfikat
CE

Specyficzne kody