LOL Surprise Hairgoals Laleczka niedpodzianka 557067

LOL Surprise Hairgoals Laleczka niedpodzianka 557067

65,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

L.O.L. Surprise Hairgoals Laleczka Niespodzianka

L.O.L. Surprise Hairgoals to dobrze znane laleczki L.O.L. Surprise, ale z fantastycznymi, bujnymi włosami do czesania i stylizacji. W tej serii znajduje się 12 uroczych bohaterek wśród których można znaleźć artystki, księżniczki, uczennice, modnisie i wiele innych. Aby poznać swoją tajemniczą laleczkę należy otworzyć kapsułę, która ma wygląd butelki lakieru do włosów. W środku nie mogło również zabraknąć niesamowitych akcesoriów związanych z ukrytą wewnątrz laleczką.

15 niespodzianek do odkrycia

W pierwszej warstwie opakowania kryje się sekretna wiadomość, naklejki oraz magiczne lustereczko. Wewnątrz kapsuły znajdują się zapakowane woreczki, otwierane wałki do włosów oraz laleczka ubrana w gumowy skafander. W tajemniczych opakowaniach można znaleźć przydatne elementy oraz akcesoria, np. grzebyk, butelka, buciki, ubranko czy uchwyt, który można przymocować do kapsuły. Jednak największą niespodzianką będzie odkrycie tożsamości laleczki. Ściąganie poszczególnych elementów gumowej powłoki to także wspaniała zabawa. Szczególnie, że potem można je wykorzystać do stylizacji laleczki.

Włosy do czesania i stylizacji

Dziewczynki z pewnością pokochają te urocze i niezwykle kolorowe laleczki L.O.L. Suprise Hairgoals. Każda z nich jest inna, ale łączy je jedno - miękkie, kolorowe włosy, które można czesać i stylizować za pomocą dołączonego grzebyczka. Dodatkowo kapsułę można zmienić na krzesło fryzjerskie oraz użyć jako domek lub torebkę do przenoszenia. Ponadto każda laleczka zmienia kolor niektórych elementów pod wpływem zimnej wody.

Cała zabawa polega na odkrywaniu co kryje się w środku, dlatego wszystkie laleczki wysyłane są losowo. Każde opakowanie zawiera: laleczkę niespodziankę w gumowym skafandrze, magiczne lusterko, sekretną wiadomość, butelkę do picia, buciki, ubranko oraz akcesoria.

1 Przedmiot

Opis

EAN
0035051557067
Wiek
od 3 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody