LOL Lalka Suprise J.K. M.C. Swag

Rozpakuj 15 niespodzianek z minilaleczką modnisią  L.O.L. Surprise! JK. M.C. Swag, ulubienica fanów, powraca - tym razem w nowej stylizacji. Jest gotowa do udziału w pokazie mody. Ma teraz prawdziwe ustylizowane włosy, prawdziwe ubrania i prawdziwe wysokie...

75,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 14:00 wysyłamy tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Rozpakuj 15 niespodzianek z minilaleczką modnisią  L.O.L. Surprise! JK. M.C. Swag, ulubienica fanów, powraca - tym razem w nowej stylizacji.

Jest gotowa do udziału w pokazie mody. Ma teraz prawdziwe ustylizowane włosy, prawdziwe ubrania i prawdziwe wysokie buty. Rozpakowanie zabawki jest niezapomnianym przeżyciem. Wspaniałe harmonijkowe opakowanie jest skonstruowane tak, że obrazek z M.C. Swag skraca się i wydłuża, gdy na nie naciskasz.

Odchyl tylną ścianę opakowania, aby wyciągnąć minilaleczkę modnisię. Następnie otwórz boki, aby odkryć niespodzianki poukrywane w pokrowcach na ubrania, pudełku na buty i pudełku na kapelusz. Ubierz M.C. Swag w prawdziwe ubrania i prawdziwe wysokie buty. Nadaj jej pozę, aby mogła się zaprezentować na podstawce.

Opakowanie także służy do zabawy - możesz go użyć jako garderoby, w której modelka przygotowuje się do pokazu mody. W skład każdego zestawu L.O.L. Surprise! wchodzi minilaleczka modnisia, prawdziwe ubrania, buty, pudełko na buty, akcesoria, pudełko na kapelusz, butelka, szczotka do włosów, pokrowce na ubrania, podstawka na lalkę i opakowanie, które również służy do zabawy. Stwórz kolekcję wszystkich 4 minilaleczek modelek L.O.L. Surprise! JK.

1 Przedmiot

Opis

EAN
035051570769
Wiek
od 3 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody