LOL Surprise OMG Da Boss seria 3 567219 MGA

LOL Surprise OMG Da Boss seria 3 567219 MGA

129,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.

O.M.G. - Oh my God! Piękna i stylowa super modna lalka O.M.G. LOL Surprise. W tej ofercie dostępna jest lalka D Boss z akcesoriami modowymi i ubrankiem. Odkryj ponad 20 niespodzianek!

Da Boss wyróżnia się francuskim stylem. Ma bujne i długie włosy, ale jeszcze większe marzenia. Jej obcasy są wysokie niczym, jej standardy. Uwielbia stylizacje w odcieniach złota i czerni, każda z nich jest dopełnieniem jej kapeluszy, których posiada bardzo dużą ilość. Jej styl charakteryzuje się wysoką jakością. Ubrana jest w gorsetową bluzeczkę oraz leginsy z wysokim stanem i szerokimi nogawkami. Na ramiona zarzucony ma złoty płaszcz. Do całości idealnym dopełnieniem jest kopertowa torebka oraz złota bransoletka wraz z kolczykami.

L.O.L. Surprise O.M.G. to zabawa w odkrywanie z lalką typu „fashion”. Opakowanie skonstruowano tak, by dziewczynki na każdym etapie rozpakowywania kolejnych niespodzianek czuły dreszczyk emocji, otwierając aż 20 różnych elementów zestawu. Kolorowe pudełko ma formę garderoby – przymierzalni, co doskonale koresponduje z tematyką serii, ale pozwala także na wykorzystanie podczas zabawy. Wśród niespodzianek znajdują się akcesoria do stylizowania lalki, od odjazdowych ubrań, po dodatki, np. biżuteria, torebka, okulary. Całość pozwala na stworzenie wyjątkowej i oryginalnej stylizacji. Bo przecież lalki L.O.L. Surprise O.M.G. właśnie takie są – wyjątkowe i oryginalne!

Opis

EAN
035051567219
Wiek
od 3 lat

Specyficzne kody