LOL Surprise OMG Class Prez seria 3 567202 MGA

LOL Surprise OMG Class Prez seria 3 567202 MGA

119,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Dostępne

O.M.G. - Oh my God! Piękna i stylowa super modna lalka O.M.G. LOL Surprise. W tej ofercie dostępna jest lalka CLASS PREZ z akcesoriami modowymi i ubrankiem. Odkryj ponad 20 niespodzianek!

Class Prez to najlepsza uczennica w szkole. Potrafi całą noc siedzieć nad książkami. Zawsze wygrywa wszystkie konkursy poetyckie, literackie oraz matematyczne. Zawsze przy sobie nosi swój telefon komórkowy, nie rozstaje się z nim na krok. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ubrana jest w szkolny mundurek w kratę. Posiada czarne buty, które idealnie dobrane są do jej czarnych podkolanówek. Nosi charakterystyczne okulary, które podkreślają jej zamiłowanie do nauki. Pozostałe swoje ulubione rzeczy, zawsze ma przy sobie, w swoim uroczym małym plecaczku.

L.O.L. Surprise O.M.G. to zabawa w odkrywanie z lalką typu „fashion”. Opakowanie skonstruowano tak, by dziewczynki na każdym etapie rozpakowywania kolejnych niespodzianek czuły dreszczyk emocji, otwierając aż 20 różnych elementów zestawu. Kolorowe pudełko ma formę garderoby – przymierzalni, co doskonale koresponduje z tematyką serii, ale pozwala także na wykorzystanie podczas zabawy. Wśród niespodzianek znajdują się akcesoria do stylizowania lalki, od odjazdowych ubrań, po dodatki, np. biżuteria, torebka, okulary. Całość pozwala na stworzenie wyjątkowej i oryginalnej stylizacji. Bo przecież lalki L.O.L. Surprise O.M.G. właśnie takie są – wyjątkowe i oryginalne!

2 Przedmioty

Opis

EAN
0035051567202
Wiek
od 3 lat

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.