LOL Surprise Zegarek Smartwatch z kamerą i grą 571391 MGA

LOL Surprise Zegarek Smartwatch z kamerą i grą 571391 MGA

199,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Dostępne

L.O.L. Surprise Smartwatch Kamera i Gra

Nowy L.O.L. Surprise Smartwatch Kamera i Gra łączy w sobie wszystkie interaktywne cechy smartwatcha z odważnym i modnym stylem L.O.L. Surprise. Jest tutaj zegarek, kalendarz, stoper, minutnik, przypomnienia i budzik. W dodatku smartwatch posiada ulubioną przez dzieci bohaterkę M.C. Swag, która ożywa, dzięki ruchomym ramionom i nogom, wydaje z siebie zabawne dźwięki, wypowiada ponad 100 fraz, które wzbudzają u dzieci śmiech, ochotę do tańca, do zabawy i nie tylko. Smartwach jest prosty w obsłudze, dzięki obrazkowemu menu.

Dwie kamery – lepsze selfie i filmy L.O.L.

Surprise Smartwatch Kamera i Gra wyposażony jest w dwie kamery do nagrywania filmów i robienia selfie. Ponadto dzieci mogą personalizować swoje zdjęcia zabawnymi naklejkami fotograficznymi. Smartwatch dzięki wbudowanej pamięci 512 MB może przechowywać aż do 3000 zdjęć lub 30 minut wideo.

Gry taneczne i w rozszerzonej rzeczywistości

W zegarku L.O.L. Surprise znajdują się interaktywne gry: taneczne, edukacyjne, z rozszerzoną rzeczywistością Search&Seek i wiele więcej. Podczas zabawy dzieci mogą zdobywać nagrody, które odblokowują kolejne możliwości. Wbudowany w urządzenie krokomierz współpracuje z grą taneczną, zachęcając dzieci do ruchu i aktywności fizycznej.

Możliwość personalizacji smartwacha

Dzieci uczą się odczytywać godzinę z tarczy zegarka standardowej lub cyfrowej, a wyświetlacz można personalizować za pomocą ponad 50 motywów. L.O.L. Surprise Smartwatch Kamera i Gra to również zabawny gadżet do noszenia - dzięki zawartemu w zestawie paskowi dzieci mogą nosić go na nadgarstku lub przyczepiać do ubrania za pomocą klipsa. Dodatkowo klips może zamienić się w podstawkę, gdy smartwatch ma być używany jako budzik, lub gdy trzeba go naładować.

Funkcje dla rodziców i opiekunów

Rodzice mogą ustawiać na smartwatchu powiadomienia przypominające dziecku o wykonaniu jakiegoś zadania, mogą go także parować z innymi smartwatchami L.O.L. Surprise lub Tobi Robot Smartwatch (sprzedawane oddzielnie) znajdującymi się w pobliżu. Mogą również polegać na wytrzymałości urządzenia, które zaprojektowano tak, by było odporne na zachlapanie.

Zawartość opakowania

W pudełku znajduje się: L.O.L. Surprise Smartwatch Kamera i Gra, opaska na rękę, klips-podstawka oraz kabel micro-USB. Smartwach ma wbudowany akumulator.

2 Przedmioty

Opis

EAN
035051571391
Wiek
od 6 lat

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.