CLUEDO HARRY POTTER GRA DETEKTYWISTYCZNA LOGICZNA HASBRO PL

CLUEDO HARRY POTTER GRA DETEKTYWISTYCZNA LOGICZNA HASBRO PL

115,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Odkryj kto, jak i gdzie porwał przyjaciela ekipy z Hogwartu

Przyjaciel zaginął bez śladu. Grając jako Harry, Ron, Hermiona, Ginny, Luna lub Neville, spróbuj odkryć, KTO to zrobił, JAKIEGO zaklęcia lub przedmiotu użył oraz GDZIE został zaatakowany. Czy był to Fenrir Greyback z przeklętym naszyjnikiem w zakazanym lesie?

Podróżuj szybko po świecie czarodziejów dzięki Sieci Fiuu, ale uważaj na wygaszone kominki. Gdy odkryjesz wszystkie fakty, przyjdź do Nory, wypowiedz ostateczne oskarżenie i wygraj grę!

Cluedo Harry Potter to gra przeznaczona dla wszystkich fanów świata magii i czarodziejstwa, którzy uwielbiają rozwiązywać zagadki! Gra opiera się na dedukcji – zadając pytania pozostałym graczom, masz szansę dojść do prawdy! Cluedo Harry Potter to fantastyczna zabawa, w której każda rozgrywka ma niepowtarzalny, magiczny klimat, a jednocześnie wzmaga Waszą podejrzliwość w stosunku do pozostałych graczy. Jest to idealna opcja spędzenia czasu z rodziną bądź przyjaciółmi. Stosunkowo krótkie rozgrywki i wysoka regrywalność sprawiają, że Cluedo Harry Potter Wam się nie znudzi!

Cluedo: Harry Potter – zasady gry

Rozłóżcie planszę i rozdajcie każdemu graczowi kartę Tożsamości, kartkę z notatnika, ołówek oraz żetony Proszku Fiuu. Karty Tajemnicy rozłóżcie na: Przedmioty, Lokalizacje i Podejrzanych, wylosujcie po jednej z każdej z nich i schowajcie do koperty. Resztę tej talii należy rozdać między graczy. Obok planszy ustawcie karty Pomocy, wśród których będziecie mogli znaleźć pomocne zaklęcia bądź sojuszników, oraz Mroczną Talię, gdzie kryją się między innymi Dementorzy.

Każdy gracz rzuca jednocześnie obiema kośćmi – najpierw zwraca się uwagę na tę czarną. Może ona wskazywać jedną z czterech lokalizacji, w których należy poruszyć kołem, zmieniając bieg wydarzeń. Ponadto czarna kość może Was zarówno wpędzić w kłopoty, jak i przynieść Wam pomoc. Druga, zielona kostka wskazuje, o ile pól możecie (ale nie musicie) się poruszyć. Możecie też użyć Sieci Fiuu, aby teleportować się do danej lokalizacji, by tam wypowiadać Sugestie. Gdy dany gracz będzie pewny tego, co znajduje się w kopercie, musi on udać się do Nory, gdzie wypowie ostateczne Oskarżenie.

Zawartość opakowania:

 - plansza

 - 5 kart Tożsamości

 - 6 pionków

 - 29 kart Pomocy

 - 32 karty Mrocznej Talii

 - 21 kart Tajemnicy

 - 1 notatnik

 - 40 żetonów Proszku Fiuu

 - 6 żetonów Podejrzanych

 - 6 żetonów Przedmiotów

 - 1 koperta

  -1 zielona kostka

 - 1 czarna kostka

 - instrukcja

Opis

EAN
5036905001281
Wiek
od 9 lat
Czas rozgrywki
ok. 60 min
Liczba graczy
3-5

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.