Scottie Go! Starter mini (edycja polska) gra edukacyjna o programowaniu

Scottie Go! Starter mini (edycja polska) gra edukacyjna o programowaniu

34,00 zł
Brutto
02-15.08.2022 sklep nieczynny urlop
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Czy uda się rozwiązać 12 programistycznych łamigłówek?

Scottie Go! to pierwsza hybrydowa gra do nauki programowania dla najmłodszych. Jest połączeniem kartonowych klocków, służących do układania przez graczy programów, oraz aplikacji, która pozwala zeskanować te programy i przekształcić je na ruch i zachowanie Scottiego oraz innych bohaterów, poznanych podczas rozgrywki.

Gra Scottie Go! Starter mini daje dostęp do pierwszych 12 zadań z aplikacji Scottie Go! oraz możliwość uruchomienia jej na jednym urządzeniu. Zawiera: 31 kartonowych klocków do układania programów - instrukcji dla bohatera, instrukcję i kod licencyjny. 

Gra składa się z pudełka z kartonowymi klockami i aplikacji na urządzenia mobilne oraz PC z systemem Windows. Aplikacja stawia przed głównym bohaterem, rozmaite wyzwania. Gracz chcąc pomóc mu je przezwyciężyć, układa za pomocą kartonowych klocków na stole lub biurku, program sterujący ruchami Scottiego. Następnie za pomocą aplikacji skanuje zbudowany program, wykonując jego zdjęcie lub rejestrując wideo. Aplikacja po zeskanowaniu programu wykonuje go, a gracz może się przekonać, czy problem został prawidłowo rozwiązany.

Wymagania minimalne dla systemu operacyjnego Android Android 4.1 lub nowszy, min. procesor dwurdzeniowy 1.5GHz.

Wymagania minimalne dla systemu operacyjnego iOS 3. iOS – minimum iOS 8, iPhone 5s, iPad 4 generacji lub nowszy.

Wymagania minimalne dla systemu operacyjnego Windows Windows 7/8/10, 32/64 bit, min. 2GB ramu, procesor min. dwurdzeniowy 1.33GHz, z tylną kamerą.

Zawartość opakowania:

- 31 kartonowych klocków

- zadania

- instrukcja

- kod licencyjny na jedno urządzenie

1 Przedmiot

Opis

EAN
5906395894086
Wiek
od 6 lat
Certyfikat
CE
Liczba graczy
1-3

Specyficzne kody