LEGO 76123 SUPER HEROES KPITAN AMERYKA: ATAK OUTRIDERÓW

LEGO 76123 SUPER HEROES KPITAN AMERYKA: ATAK OUTRIDERÓW

130,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Pędź do walki z Outriderami na niezwykłym motocyklu Kapitana Ameryki w zestawie LEGO® Marvel Avengers 76123 Kapitan Ameryka: atak Outriderów. Motocykl do zbudowania ma siedzenie dla minifigurki, dwa miotacze tarczy Kapitana Ameryki, dwa odczepiane, niestrzelające blastery, miejsca do przyczepienia minifigurek oraz składany stojak. Ten zestaw do budowania dla dzieci zawiera cztery postacie ze świata Marvela, za pomocą których można odgrywać emocjonujące sceny z filmów „Avengers” Marvela. Jedną z nich jest minifigurka Kapitana Ameryki z nowym hełmem (nowość na marzec 2019 r.) oraz nadrukiem kombinezonu grupy Avengers.

 - W tym zestawie z Kapitanem Ameryką znajdują się cztery minifigurki ze świata Marvela: Kapitan Ameryka i trzech Outriderów.

 - Motocykl Kapitana Ameryki ma siedzenie dla minifigurki, dwa miotacze tarczy Kapitana Ameryki, przednie koło z dwoma odczepianymi, niestrzelającymi blasterami, miejsca do przyczepienia minifigurek, składany stojak, lampę i rurę wydechową.

 - Odczep blastery i włóż je Kapitanowi Ameryce do ręki, by przygotować go do pomysłowej zabawy w bitwę.

 - Ten zestaw z superbohaterem zawiera minifigurkę Kapitana Ameryki z nowym hełmem (nowość na marzec 2019 r.) oraz nadrukiem kombinezonu grupy Avengers.

 - Z tym rewelacyjnym zestawem konstrukcyjnym LEGO® możesz odtworzyć emocjonujące sceny akcji z filmów „Avengers” Marvela.

 - Pojazd Kapitana Ameryki ma ok. 7 cm wysokości, 21 cm długości i 7 cm szerokości.

Opis

EAN
5702016369052
Liczba elementów
167
Wiek
od 6 lat
Ilość figurek
4
Certyfikat
CE

Specyficzne kody