LEGO 75246 STAR WARS DZIAŁO NA GWIEŹDZIE ŚMIERCI

KLOCKI LEGO 75246 STAR WARS DZIAŁO NA GWIEŹDZIE ŚMIERCI

81,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Każdy fan może bawić się w pełne emocji sceny LEGO® z filmu „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja” z zestawem 75246 Działo na Gwieździe Śmierci. Dzięki zawartej w zestawie wieży kontrolnej z promieniem przyciągającym, który Obi-Wan Kenobi musi unieruchomić, oraz działu laserowemu obsługiwanemu przez minifigurkę strzelca Gwiazdy Śmierci budowanie i zabawa będą przygodą pełną wrażeń. Starszych budowniczych i fanów ucieszy też możliwość wyeksponowania modelu LEGO Działo na Gwieździe Śmierci, inspirowanego pierwszym filmem z serii Star Wars™, z resztą ich kolekcji.

 - W zestawie minifigurki LEGO® Star Wars™: Obi-Wan Kenobi i strzelec Gwiazdy Śmierci.

 - Model LEGO® Działo na Gwieździe Śmierci, stworzony w oparciu o kluczową scenę z pierwszego filmu „Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja” zawiera wieżę kontrolną z promieniem przyciągającym oraz obrotowe i podnoszone działo laserowe wyposażone w sprężynowe działka i miejsce na przyczepienie pocisków.

 - Broń: niebieski miecz świetlny Obi-Wana Kenobiego i pistolet blasterowy strzelca Gwiazdy Śmierci.

 - Produkt z serii LEGO® Star Wars™ to doskonały prezent urodzinowy, świąteczny lub po prostu prezent ze świata „Gwiezdnych wojen” na każdą okazję.

 - Zestaw konstrukcyjny inspirowany pierwszym filmem z serii Star Wars™ ma ok. 9 cm wysokości, 16 cm szerokości i 11 cm głębokości.

Opis

EAN
5702016370720
Liczba elementów
159
Wiek
od 7 lat
Ilość figurek
2
Certyfikat
CE

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.