LEGO 75977 Overwatch Wieprzu i Złomiarz

LEGO 75977 Overwatch Wieprzu i Złomiarz

215,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Z zestawem 75977 Złomiarz i Wieprzu fani gry Overwatch® mogą zbudować fragment mapy Junkertown z klocków LEGO®. Zestaw, zainspirowany popularną na całym świecie zespołową grą akcji Overwatch, przedstawia apokaliptyczną atmosferę miasta Junkertown — popularnej mapy w grze. W komplecie są dwie znane postacie: przestępcy Wieprzu i Złomiarz. Wieprzu to duża, szczegółowa figurka wyposażona w hak na łańcuchu i szmelcownicę. Minifigurka Złomiarza z kolei ma drewnianą nogę i granatnik. Zarówno graczom, jak i dzieciom spodobają się autentyczne detale, żółty motocykl i scenka inspirowana mapą Junkertown.

Model z klocków LEGO® zawierający dwie popularne postacie z gry Overwatch®: dużą figurkę Wieprza z hakiem na linie oraz minifigurkę Złomiarza z granatnikiem i drewnianą nogą.

Dzieci i dorośli z chęcią zbudują ten szczegółowy model z gry Overwatch® — jest tu nawet figurka Pachimari do złożenia z klocków.

Scenka zawiera autentyczne detale z gry Overwatch®, które spodobają się młodszym i starszym: szyld z nazwą miasta Junkertown oraz żółty motocykl, którym można bawić się osobno.

Overwatch® studia Blizzard Entertainment — twórców legendarnej gry „World of Warcraft®” — szybko zyskał rzeszę zapalonych fanów z całego świata, którzy tworzą animowane filmy oraz komiksy i organizują międzynarodowe zawody e-sportowe.

Zestawy z serii konstrukcyjnej LEGO® Overwatch® to doskonały prezent dla fanów tej popularnej na całym świecie zespołowej gry akcji.

Model ma ok. 21 cm wysokości, 22 cm szerokości i 12 cm długości.

Opis

EAN
5702016553048
Liczba elementów
380
Wiek
od 10 lat
Ilość figurek
2
Certyfikat
CE

Specyficzne kody