• Obniżka

LEGO 70673 NINJAGO SZURIKOPTER

LEGO 70673 NINJAGO SZURIKOPTER

125,00 zł Zniżka 14,99 zł
139,99 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dzięki zabawkowemu helikopterowi dzieci mogą odgrywać role figurek ninja toczących walkę o zwój Zakazanego Spinjitzu w świecie NINJAGO®. LEGO® NINJAGO 70673 Szurikopter ma kokpit dla minifigurki, podwozie z dwoma obracającymi się ostrzami w kształcie szurikenów, funkcję obracającego się wirnika oraz szybkostrzelne działko na sześć klocków na każdym ze skrzydeł. Dzieciom spodoba się odtwarzanie scen z serialu telewizyjnego NINJAGO oraz wymyślanie własnych historii z helikopterem ninja, trzema minifigurkami oraz różnym uzbrojeniem i akcesoriami, w tym spinnerem tornado Jaya FS. Do tego w aplikacji LEGO Life na smartfonach i tabletach znajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania tego zestawu LEGO NINJAGO. Łatwe w użyciu i intuicyjne instrukcje można powiększać i obracać, a specjalny tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model. Ekstra instrukcje pomogą zwłaszcza młodym konstruktorom, zapewniając im poczucie samodzielności i satysfakcję z ukończonego dzieła.

 - W tym zestawie LEGO® NINJAGO® znajdują się trzy minifigurki (nowości na czerwiec 2019 r.): Zane, Jay FS (Zakazane Spinjitzu) oraz generał Vex.

 - Szurikopter ma kokpit dla minifigurki, podwozie z dwoma obracającymi się ostrzami w kształcie szurikenów, funkcję obracającego się wirnika oraz szybkostrzelne działko na sześć klocków na każdym ze skrzydeł.

 - Wyląduj Szurikopterem, a ostrza w kształcie szurikenów zaczną się obracać.

 - Za pomocą przycisku pod spodem helikoptera możesz uruchomić wirniki.

 - Broń: srebrna katana i dwa złote szurikeny Zane’a oraz zwój Zakazanego Spinjitzu generała Vexa.

 - Akcesoria: uchwyt na katanę Zane’a, kaptur „silniejszego” Jaya FS oraz jego spinner tornado ninja (nowość na czerwiec 2019 r.), a także lodowa zbroja generała Vexa.

 - Ciekawy zestaw konstrukcyjny dla dzieci, które chcą odegrać emocjonujące sceny akcji z serialu telewizyjnego NINJAGO®.

 - W aplikacji LEGO® Life znajdziesz intuicyjne ekstra instrukcje budowania tego zestawu konstrukcyjnego NINJAGO®. Można je łatwo powiększać i obracać, a tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model, co pomoże w budowaniu nawet najmłodszym konstruktorom.

 - Szurikopter ma ok. 10 cm wysokości, 31 cm długości i 24 cm szerokości.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5702016365504
Liczba elementów
361
Wiek
od 8 lat
Ilość figurek
3
Certyfikat
CE

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.