LEGO 75934 JURASSIC WORLD DILOFOZAUR NA WOLNOŚCI

LEGO 75934 JURASSIC WORLD DILOFOZAUR NA WOLNOŚCI

170,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Emocjonujące przygody czekają na dzieci, które zbudują drona Owena Grady’ego i polecą uratować Hudsona Harpera przed dinozaurem, który wydostał się na wolność w zestawie LEGO® Jurassic World 75934 Dilofozaur na wolności. Dron posiada 4 obrotowe rotory i wyrzutnię sieci, którą można wycelować w dilofozaura. Ta zabawka dla dzieci zawiera również 3 minifigurki oraz stragan w kształcie głowy dinozaura z dużą ilością elementów dodatkowych zachęcających do kreatywnej zabawy.

 - Ten zestaw LEGO® Jurassic World z zabawką dinozaura zawiera 3 minifigurki: Owena Grady’ego, Hudsona Harpera i pracownika parku oraz nowość na czerwiec 2019 r. — figurkę dilofozaura.

 - Zabawkowy dron-helikopter posiada kokpit, w którym zmieści się jedna minifigurka, 4 obrotowe rotory i wyrzutnię sieci.

 - Stragan w kształcie głowy dinozaura zawiera pojemnik ekspozycyjny, 4 plakaty do naklejenia, flagę i elementy dodatkowe, w tym łopatę, miotłę, sieć, 2 kapelusze i 2 pudełka z popcornem.

 - Zęby figurki dilofozaura są ruchome.

 - Minifigurki Hudsona Harpera i pracownika parku to nowość na czerwiec 2019 r.

 - Dzięki tej zabawce kolekcjonerskiej dzieci mogą na własny sposób odgrywać ekscytujące sceny z animowanego serialu LEGO® Jurassic World.

 - Ten zestaw konstrukcyjny LEGO® to idealny prezent dla dzieci, które są miłośnikami dinozaurów.

 - Dron-helikopter ma ok. 4 cm wysokości, 11 cm długości i 11 cm szerokości.

 - Stragan ma ok. 9 cm wysokości, 10 cm szerokości i 6 cm głębokości.

Opis

EAN
5702016367225
Liczba elementów
168
Wiek
od 6 lat
Ilość figurek
3
Certyfikat
CE

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.