LEGO 92177 IDEAS Statek w butelce

LEGO 92177 IDEAS Statek w butelce

297,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Uczcij morskie tradycje, budując Statek w butelce z serii LEGO® Ideas. Model obfituje w szczegóły, takie jak kajuta kapitana, armaty, maszty, bocianie gniazdo oraz żagle z nadrukiem. Model zaprojektował fan, Jake Sadovich, a inspiracją był dla niego statek w butelce, który skonstruował kilka lat temu — tym razem zbudował jego replikę z klocków LEGO. Jego dzieło uzyskało wymaganą liczbę 10 000 głosów w plebiscycie LEGO Ideas.

Zestaw składa się z butelki, statku i podstawki do zbudowania z klocków LEGO®.

Butelka ma szczegółowy korek do zbudowania z klockiem przedstawiającym woskową pieczęć, a w jej wnętrzu jest ponad 280 przezroczystych, niebieskich klocków przedstawiających wodę.

Statek ma podniesiony pokład na rufie, kajutę kapitana, sześć armat, trzy maszty, bocianie gniazdo i inne elementy, między innymi żagle z nadrukiem i banderę.

Podstawka ma płytkę z nazwą statku („Leviathan”), wbudowaną atrapę kompasu ze szczegółową różą wiatrów oraz obracającą się igłą w kolorze złotym, dwa globusy oraz złote detale.

Do zestawu jest dołączona broszura z instrukcją składania i informacjami o Jake'u Sadovichu — fanie, który stworzył zestaw — oraz projektantach LEGO®.

Ten zestaw do budowania jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 10 lat.

Butelka na podstawce ma około 10 cm wysokości, 31 cm szerokości i 10 cm głębokości.

Statek ma około 8 cm wysokości, 14 cm długości i 5 cm szerokości.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5702016956344
Liczba elementów
962
Wiek
12
Certyfikat
CE

Specyficzne kody