• Obniżka

LEGO 41368 FRIENDS Konkurs talentów Andrei

LEGO 41368 FRIENDS Konkurs talentów Andrei

179,00 zł Zniżka 50,99 zł
229,99 zł
Brutto
02-15.08.2022 sklep nieczynny urlop
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Czas na show w zestawie LEGO® Friends 41368 Konkurs talentów Andrei. Model składa się z trzech różnych obrotowych scen, na których przez długie godziny można podziwiać umiejętności Andrei. Przygotuj ją w garderobie, a potem pomóż jej wejść na scenę i śpiewać, grać na perkusji lub wykonywać magiczne sztuczki — wystarczy obrócić pokrętło na magicznej skrzynce, by wyskoczył z niej królik! Dwa głośniki po bokach można obrócić i zamienić w duże ekrany. Zabawa będzie jeszcze lepsza, gdy ustawisz na podstawce swojego smartfona, żeby zapewnić Andrei podkład muzyczny lub tło. Dwa żółte uchwyty z tyłu sceny utrzymają urządzenie na miejscu. Pomóż Chloe nacisnąć czerwony lub zielony przycisk na stanowisku sędziego i ocenić występy. Znad sceny opadnie wtedy odpowiednia flaga przedstawiająca jej reakcję. Na koniec uruchom funkcję fajerwerków, by uczcić wyniki konkursu talentów LEGO. W zestawie dwie minilaleczki: Andrea i Chloe oraz figurka królika.

 - W zestawie dwie minilaleczki: Andrea i Chloe z serii LEGO Friends oraz figurka królika.

 - W komplecie główna scena z obrotowymi głośnikami, trzy mniejsze osobne obracające się sceny, dwa pomieszczenia za kulisami, stanowisko do sędziowania z funkcją flag i przycisków, stojak na smartfona, funkcja fajerwerków oraz skrzynia magika.

 - Akcesoria: zabawkowy mikrofon, zestaw do magicznych sztuczek, kamera, szczotka do włosów, szminka, kubek, stojak na smartfona oraz spódnica z materiału dla Andrei.

 - Są tu także akcesoria dla magika: peleryna, kapelusz, magiczna karta, różdżka i zabawkowy królik.

 - Zmień obrotowe sceny, na których Andrea może pochwalić się swoimi licznymi umiejętnościami: śpiewać, wykonywać magiczne sztuczki i grać na perkusji.

 - Zabierz gwiazdę za kulisy, gdzie może przygotować się do kolejnego wielkiego występu i przebrać w spódnicę z materiału lub pelerynę magika.

 - Wysuń flagę z kciukiem w górę, a potem wystrzel fajerwerki!

 - Ustaw smartfona za sceną, by zapewnić rewelacyjny podkład muzyczny lub tło do występu.

 - Zestawy LEGO® Friends zachęcają do twórczej zabawy w budowanie pomysłowych modeli.

 - Do sceny dołącz okrągłą podstawkę z zestawu 41383 Plac zabaw dla chomików Olivii, by poszerzyć konkurs talentów o występ z chomikiem jeżdżącym na motocyklu.

Model ma ok. 21 cm wysokości, 25 cm szerokości i 14 cm głębokości.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5702016369434
Liczba elementów
492
Wiek
od 7 lat
Ilość figurek
2
Certyfikat
CE

Specyficzne kody