• Obniżka

LEGO 41379 FRIENDS Restauracja w Heartlake

LEGO 41379 FRIENDS Restauracja w Heartlake

230,00 zł Zniżka 29,99 zł
259,99 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Dzięki zestawowi LEGO® Friends 41379 Restauracja w Heartlake bawić mogą się nawet dorośli. Realistyczne elementy, takie jak bar sałatkowy, recepcja i kamienny piec do pizzy zapewnią wiele godzin kreatywnej zabawy, podczas której Twoje dziecko będzie mogło bawić się w wizyty w restauracji z przyjaciółmi. Dzieci mogą też wcielić się w szefa kuchni, przygotowywać posiłki i obsługiwać gości przy stole na balkonie alfresco. Bar sałatkowy wewnątrz restauracji jest ruchomy, co pozwala zwiększyć przestrzeń do zabawy, a dzieci mogą wyobrazić sobie, że na zewnątrz kot Chico szuka resztek pożywienia w śmietniku razem ze swoim nowym przyjacielem mieszkającym w restauracji. Aby maksymalnie urozmaicić kreatywną zabawę, pozwól dziecku wymyślić tożsamość nieuchwytnego artysty tworzącego graffiti, który nocą przychodzi do restauracji, żeby zostawić po sobie ślad. Ten zabawny zestaw konstrukcyjny zawiera 3 minilaleczki: Emmę, Ethana i szefa kuchni oraz dwie figurki kotów LEGO.

 - Zawiera 3 minilaleczki LEGO®: Emmę i Ethana z LEGO Friends, szefa kuchni oraz dwa koty LEGO.

 - Zestaw zawiera dwupiętrową restaurację, skuter LEGO i wózek do serwowania sałatek.

 - W restauracji LEGO® Friends znajdują się: piec do pizzy, recepcja, część jadalna na balkonie, kuchnia, WC, kontener na śmieci i miejsca na zewnątrz.

 - W zestawie akcesoria: 2 ryby, menu, notatnik, 2 kaski, 2 farby w sprayu, naklejki graffiti, kwiaty, rolka papieru toaletowego, przybory kuchenne, płytki z wzorem pizzy i makaronu, gaśnica, 3 widelce, 3 noże, 3 talerze i długopis.

 - Akcesoria kuchenne obejmują patelnię do pizzy, szpatułkę, formę do pieczenia, patelnię, sosjerkę i trzepaczkę.

 - Akcesoria baru sałatkowego obejmują produkty spożywcze LEGO®: 2 bagietki, elementy sałatki, butelkę oleju i 3 babeczki.

 - Połącz zestaw konstrukcyjny LEGO® Friends 41379 Restauracja w Heartlake z innymi oryginalnymi zestawami i klockami LEGO, by doświadczyć prawdziwej kreatywnej zabawy.

 - Dzieci pokochają pracę w restauracji pełnej klientów.

 - Nowy poziom odgrywania ról LEGO® dzięki realistycznym funkcjom.

 - Pomaga dzieciom w poznawaniu sytuacji z życia codziennego.

 - Ta zabawkowa restauracja to doskonały prezent świąteczny dla kreatywnych dzieci.

 - Ten zestaw konstrukcyjny jest częścią serii LEGO® Friends ukazującej bohaterów oraz sceny z życia codziennego.

 - Restauracja ma ok. 17 cm wysokości, 24 cm szerokości i 12 cm głębokości.

Opis

EAN
5702016537819
Liczba elementów
624
Wiek
od 6 lat
Ilość figurek
3
Certyfikat
CE

Specyficzne kody