LEGO 41388 FRIENDS Pudełko przyjaźni Mii

LEGO 41388 FRIENDS Pudełko przyjaźni Mii

39,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Dostępne

LEGO® Friends 41388 Pudełko przyjaźni Mii zawiera uroczy zamek z piasku, który Mia buduje dla małego żółwika. Model zbudowany jest z klocków w kolorach Mii i ozdobiony płytką, która wygląda jak ręcznik plażowy i ma nadruk jej imienia. Na wieczku można ustawić postacie budujące piaskowy domek dla żółwia, a w środku znajdują się niebieskie płytki przypominające morską wodę. Fani serii LEGO Friends z łatwością wyobrażą sobie, że Mia i żółwik biorą w morzu kąpiel po całym dniu budowania. Na koniec można schować wszystkie elementy do szkatułki w kształcie serca z wieczkiem — dzięki temu plażowe atrakcje będziesz mieć zawsze przy sobie. Zestaw z pudełkiem w kształcie serca zawiera łatwe instrukcje, minilaleczkę Mię oraz figurkę żółwika.

 - W tym plażowym zestawie znajdziesz minilaleczkę Mię i figurkę żółwia.

 - Pudełko w kształcie serca zbudowane jest z klocków w kolorach Mii i ozdobione płytką z nadrukiem jej imienia. W komplecie jest również złożony z klocków zamek z piasku.

 - Akcesoria LEGO® Friends w zestawie: muszla i flaga.

 - Miłośnicy serii LEGO® Friends mogą schować swoje klocki w uroczym pudełku przyjaźni i zabrać je ze sobą w dowolne miejsce.

 - Zestawy LEGO® Friends zachęcają do twórczej zabawy w budowanie kreatywnych modeli.

 - Zestaw można ustawić w wieżę z innymi ciekawymi pudełkami z serii: LEGO® 41384 Pudełko przyjaźni Andrei, 41385 Pudełko przyjaźni Emmy, 41386 Pudełko przyjaźni Stephanie oraz 41387 Pudełko przyjaźni Olivii. Poznaj zainteresowania wszystkich przyjaciółek z Miasta Heartlake!

 - Ten zestaw konstrukcyjny jest częścią serii LEGO® Friends ukazującej bohaterów oraz sceny z życia codziennego.

 - Pudełko przyjaźni ma ok. 3 cm wysokości, 7 cm szerokości i 7 cm głębokości.

2 Przedmioty

Opis

EAN
5702016468977
Liczba elementów
85
Wiek
od 6 lat
Ilość figurek
1 szt.
Certyfikat
CE

Specyficzne kody