• Obniżka

LEGO 41387 FRIENDS PUDEŁKO PRZYJAŹNI OLIWII

LEGO 41387 FRIENDS PUDEŁKO PRZYJAŹNI OLIWII

35,00 zł Zniżka 4,99 zł
39,99 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Spędź ze swoją pociechą radosne chwile na plaży w zestawie LEGO Friends 41387 Pudełko przyjaźni Olivii. W pudełku znajduje się uroczy grill, na którym Olivia i Zobo mogą przygotować hot dogi na plaży. Model zbudowany jest z klocków w kolorach Olivii i ozdobiony płytką, która wygląda jak ręcznik plażowy i ma nadruk jej imienia. Na wieczku pudełka LEGO Friends można stabilnie ustawić postacie, a w środku znajdują się niebieskie płytki przypominające morze. Fani serii Friends z chęcią pozwolą Olivii i Zobo popluskać się w chłodnej wodzie, gdy już najedzą się przy rozgrzanym grillu. Na koniec można schować wszystkie elementy do pudełka z wieczkiem — dzięki temu plażowe atrakcje będziesz mieć zawsze przy sobie. Zestaw z pudełkiem w kształcie serca zawiera łatwe instrukcje, minilaleczkę Olivię oraz figurkę robota.

 - W zestawie minilaleczka Olivia i figurka robota.

 - Pudełko LEGO® Friends zbudowane jest z klocków w kolorach Olivii i ozdobione płytką z nadrukiem jej imienia. W komplecie jest także zbudowany z klocków grill z hot dogami.

 - Akcesoria LEGO® Friends w zestawie: hot dog w bułce oraz spalona kiełbaska.

 - Miłośnicy serii LEGO® Friends mogą schować swoje klocki w uroczym pudełku przyjaźni i zabrać je ze sobą w dowolne miejsce.

 - Zestawy LEGO® Friends zachęcają do twórczej zabawy w budowanie kreatywnych modeli.

 - Zestaw można ustawić w wieżę z innymi ciekawymi pudełkami z serii: LEGO® 41384 Pudełko przyjaźni Andrei, 41385 Pudełko przyjaźni Emmy, 41386 Pudełko przyjaźni Stephanie oraz 41388 Pudełko przyjaźni Mii. Poznaj zainteresowania wszystkich przyjaciółek z Miasta Heartlake!

 - Ten zestaw konstrukcyjny jest częścią serii LEGO® Friends ukazującej bohaterów oraz sceny z życia codziennego.

 - Pudełko przyjaźni ma ok. 3 cm wysokości, 7 cm szerokości i 7 cm głębokości.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5702016419863
Liczba elementów
93
Wiek
od 6 lat
Ilość figurek
1
Certyfikat
CE

Specyficzne kody