• Obniżka

LEGO 41378 FRIENDS NA RATUNEK DELFINOM

LEGO 41378 FRIENDS NA RATUNEK DELFINOM

132,00 zł Zniżka 47,99 zł
179,99 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Dostępne

Pozwól swojemu małemu budowniczemu zanurzyć się w świecie wyobraźni, by uratować delfina i odnaleźć ukryty skarb w zestawie LEGO® Friends 41378 Na ratunek delfinom. Dzieci mogą udać się na podmorską misję ratunkową LEGO i zanurkować razem ze Stephanie na pokładzie niezwykłej łodzi podwodnej, by pomóc delfinowi, który utknął we wraku statku. Maszt wraku zbudowany jest na zawiasach, dzięki czemu Stephanie może go podnieść wysięgnikiem łodzi i uwolnić delfina. Zabawę urozmaica skrzynia wypełniona klejnotami oraz piracka mapa z materiału, na której po zmoczeniu wodą pojawiają się tajne informacje. Kto pierwszy znajdzie tę mapę: Stephanie czy chciwa Kacey? Miłośnicy serii Friends będą się świetnie bawić, decydując, kto wygra ten wyścig po skarb LEGO! W tym zestawie konstrukcyjnym znajdują się dwie minilaleczki i dwie figurki delfinów, które zapewnią długie godziny pomysłowej zabawy.

 - W zestawie dwie minilaleczki: Stephanie i Kacey oraz dwie figurki delfinów.

 - W komplecie jest zabawkowa łódź podwodna z okrągłą szybą obserwacyjną na zawiasach z przodu, skuter podwodny, wrak samolotu z masztem na zawiasach oraz miniaturowa wyspa ze skrzynią skarbów.

 - Akcesoria w zestawie: mapa skarbów z materiału reagującego na wodę, dwie peruki, dwa hełmy do nurkowania, koralowce i morskie zwierzątka, skrzynia skarbów z klejnotami, piłka, butelka, płetwy, strzykawka, butelka z mlekiem i chwytak.

 - Zainspiruj młodych budowniczych do wyruszenia na morską misję ratunkową LEGO®.

 - Podczas zabawy tym kreatywnym modelem dzieci mogą nauczyć się, jak należy opiekować się zwierzętami.

 - Dzieciom spodoba się odgrywanie emocjonującego wyścigu po skarb między Stephanie a Kacey.

 - Mapa skarbów z materiału reagującego na wodę zaskakuje i urozmaica zabawę.

 - Połącz model z innymi zestawami LEGO® Friends o ratowaniu zwierząt: 41376 Na ratunek żółwiom, 41380 Centrum ratunkowe w latarni morskiej oraz 41381 Łódź ratunkowa, by przeżyć jeszcze więcej emocjonujących przygód.

 - W aplikacji LEGO® Life znajdziesz intuicyjne ekstra instrukcje budowania tego zestawu konstrukcyjnego. Można je łatwo powiększać i obracać, a tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model, co pomoże w budowaniu nawet najmłodszym konstruktorom.

 - Zestawy LEGO® Friends zachęcają do twórczej zabawy w budowanie kreatywnych modeli.

 - Ten zestaw dla dziewczynek i chłopców jest częścią serii LEGO® Friends ukazującej bohaterów oraz sceny z życia codziennego.

 - Łódź podwodna ma ok. 8 cm wysokości, 14 cm długości i 11 cm szerokości.

 - Wrak statku ma ok. 13 cm wysokości, 20 cm długości i 11 cm szerokości.

7 Przedmioty

Opis

EAN
5702016370218
Liczba elementów
363
Wiek
od 6 lat
Ilość figurek
2
Certyfikat
CE

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.