LEGO FRIENDS 41376 NA RATUNEK ŻÓŁWIOM

KLOCKI LEGO FRIENDS 41376 NA RATUNEK ŻÓŁWIOM

89,99 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw LEGO® Friends 41376 Na ratunek żółwiom zainspiruje miłośników zwierząt do podjęcia bohaterskiej misji ratunkowej. W zestawie jest ciekawa amfibia, którą można wypłynąć na morze, uratować żółwiki z wysepki, a potem zawieźć je do kliniki na brzegu. W klinice znajduje się łóżko do badań i leki, dzięki którym troskliwe maluchy mogą zająć się osłabionymi żółwikami i wyleczyć je. Pod kliniką znajdziesz piaskownicę, w której żółwiki mogą beztrosko bawić się pod czujnym okiem swojej mamy. Do tego w aplikacji LEGO Life na smartfonach i tabletach znajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania. Łatwe w użyciu i intuicyjne instrukcje można powiększać i obracać, a specjalny tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model. Ekstra instrukcje pomogą zwłaszcza młodym konstruktorom, zapewniając im poczucie samodzielności i satysfakcję z ukończonego dzieła. W tym zestawie do budowania znajduje się minilaleczka, figurka robota oraz cztery figurki żółwi.

 - W zestawie minilaleczka Olivia, figurka robota Zobo oraz cztery figurki żółwi.

 - W komplecie amfibia, nadbrzeżna klinika zbudowana na palach z gabinetem i piaskownicą oraz wysepka.

 - Akcesoria w zestawie: dwie skorupki żółwich jaj, kamizelka ratunkowa, koło ratunkowe, megafon, butelka mleka, strzykawka, sok pomarańczowy, arbuz i piłka.

 - Zainspiruj młodych budowniczych do wyruszenia na morską misję ratunkową LEGO®.

 - Podczas zabawy dzieci mogą nauczyć się, jak należy opiekować się zwierzętami.

 - Połącz model z zestawami LEGO® Friends 41378 Na ratunek delfinom, 41380 Centrum ratunkowe w latarni morskiej oraz 41381 Łódź ratunkowa, by przeżyć jeszcze więcej emocjonujących przygód.

 - W aplikacji LEGO® Life znajdziesz intuicyjne ekstra instrukcje budowania. Można je łatwo powiększać i obracać, a tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model, co pomoże w budowaniu nawet najmłodszym konstruktorom.

 - Zestawy LEGO® Friends zachęcają do twórczej zabawy w budowanie kreatywnych modeli.

 - Doskonały prezent świąteczny dla kreatywnych dzieci.

 - Ten zestaw dla dziewczynek i chłopców jest częścią serii LEGO® Friends ukazującej bohaterów oraz sceny z życia codziennego.

 - Amfibia ma ok. 4 cm wysokości, 10 cm długości i 6 cm szerokości.

 - Klinika ma ok. 12 cm wysokości, 15 cm szerokości i 9 cm głębokości.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5702016370201
Liczba elementów
225
Wiek
od 6 lat
Ilość figurek
1
Certyfikat
CE

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.