• Obniżka

LEGO 41371 FRIENDS PRZYCZEPA DLA KONI MII

KLOCKI LEGO FRIENDS 41371 PRZYCZEPA DLA KONI MII

97,00 zł Zniżka 32,99 zł
129,99 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

W zestawie LEGO® Friends 41371 Przyczepa dla konia Mii nacieszysz się świeżym, leśnym powietrzem podczas konnej przejażdżki. Realistyczne detale zachęcą młodego miłośnika zwierząt do wyobrażenia sobie, jak to jest mieć własnego konia. Zabawkowa przyczepa ma klapę na zawiasach, po której koń może wejść do środka. Bok przyczepy otwiera się na zawiasach, dzięki czemu do środka można schować wszystkie akcesoria jeździeckie, jakie przydadzą się dziewczętom podczas przejażdżki. W zestawie znajduje się również terenówka LEGO, którą można zawieźć przyczepę do lasu. Dziewczynki mogą przejechać się konno po lesie, wypatrując zwierzątek. A po skończonej przejażdżce troskliwe przyjaciółki z pewnością zajmą się białą klaczą, czesząc ją i karmiąc sianem. Do tego w aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety znajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania. Łatwe w użyciu i intuicyjne instrukcje można powiększać i obracać, a specjalny tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model. Ekstra instrukcje pomogą zwłaszcza młodym konstruktorom, zapewniając im poczucie samodzielności i satysfakcję z ukończonego dzieła. Ten zestaw z terenówką i przyczepą dla konia zawiera dwie minilaleczki i dwie figurki zwierząt.

 - W zestawie z koniem są dwie minilaleczki: Mia i Emma, a także figurka konia i figurka królika.

 - W komplecie jest zbudowana z klocków terenówka, przyczepa dla konia z serii LEGO® Friends z bokiem i tylną klapą na zawiasach, zbudowany z klocków fragment lasu dla królika oraz skrzynia akcesoriów do pielęgnacji konia.

 - Akcesoria w zestawie: derka, siodło, uprząż, kask jeździecki, marchewka, siano, szczotka, kokarda i okulary przeciwsłoneczne.

 - Podczas zabawy dzieci mogą zaczepić przyczepę do terenówki i podjechać razem z Mią po Emmę.

 - Pomóż swojemu maluchowi zatroszczyć się o konika: możecie nakarmić go marchewką lub sianem.

 - Liczne możliwości zabawy na łonie natury rozwijają dziecięcą wyobraźnię.

 - W aplikacji LEGO® Life znajdziesz intuicyjne ekstra instrukcje budowania. Można je łatwo powiększać i obracać, a tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model, co pomoże w budowaniu nawet najmłodszym konstruktorom.

 - Zestawy konne LEGO® Friends zachęcają do twórczej zabawy w budowanie kreatywnych modeli.

 - Doskonały prezent świąteczny dla kreatywnych dzieci.

 - Zestaw jest częścią serii LEGO® Friends ukazującej bohaterów oraz sceny z życia codziennego.

 - Terenówka ma ok. 6 cm wysokości, 9 cm długości i 5 cm szerokości.

 - Przyczepa ma ok. 8 cm wysokości, 13 cm długości i 8 cm szerokości.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5702016369151
Liczba elementów
216
Wiek
od 6 lat
Ilość figurek
2
Certyfikat
CE

Specyficzne kody

Na razie nie dodano żadnej recenzji.