LEGO 41337 FRIENDS PODWODNA FRAJDA

KLOCKI 41337 LEGO FRIENDS PODWODNA FRAJDA

117,00 zł
Brutto
Zamówienia złożone do 12:00 w dniu roboczym będą wysłane tego samego dnia.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Pozwól Twojemu dziecku doświadczyć zabawy, jaka czeka na nie w wesołym miasteczku w zestawie LEGO® Friends 41337 Podwodna Frajda. Realistyczne funkcje, takie jak kiosk, w którym można kupić bilety oraz paragon i monety, pozwalają odwzorować atmosferę panującą w prawdziwym parku rozrywki. Dzieciom z pewnością przypadnie do gustu przekręcana gałka, która pozwoli obracać siedzenia mieszczące 3 minilaleczki LEGO i trząść nimi. Zabawę można urozmaicić jeszcze bardziej, wcielając się w sprzedawcę waty cukrowej i wyobrażając sobie, jak fajnie jest robić klejące różowe słodycze. Ogromny krab na dachu kiosku oraz siedzenia w kształcie żółwia i ryby nadają temu parkowi rozrywki LEGO morskiego charakteru i sprawiają, że ślicznie się prezentuje, gdy postawi się go na półce w sypialni. Ten zabawny zestaw zawiera 2 minilaleczki: Mię i Vicky z LEGO Friends.

 - Zestaw konstrukcyjny zawiera 2 minilaleczki: Mię z LEGO® Friends i Vicky z LEGO Friends.

 - Zabawka nawiązująca do motywu morza zawiera przejażdżkę z obrotowymi siedzeniami, kiosk z biletami i zabawkowy stragan z watą cukrową.

 - W zestawie akcesoria: bilet, moneta i banknot, elementy podwodne, perła, trójząb, kokarda do włosów, okulary przeciwsłoneczne oraz wata cukrowa.

 - Zestaw można połączyć z zestawami LEGO® Friends 41373 Karuzela z ośmiornicą i 41375 Piracka przygoda w Heartlake, aby jeszcze bardziej urozmaicić zabawę.

 - Przejażdżka z morskimi stworzeniami to doskonały prezent świąteczny dla kreatywnych dzieci.

 - Ten zestaw konstrukcyjny jest częścią serii LEGO® Friends ukazującej bohaterów oraz sceny z życia codziennego.

 - Zabawkowy park rozrywki ma ok. 17 cm wysokości, 12 cm szerokości i 9 cm głębokości.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5702016537802
Liczba elementów
389
Wiek
od 7 lat
Ilość figurek
2
Certyfikat
CE

Specyficzne kody