KLOCKI LEGO 41366 FRIENDS CUKIERNIA Z BABECZKAMI OLIWII

LEGO 41366 FRIENDS CUKIERNIA Z BABECZKAMI OLIWII

117,00 zł
Brutto
02-15.08.2022 sklep nieczynny urlop
Ilość
Paczkomat gratis powyżej 350 zł

Zasmakuj połączenia technologii i gastronomii w zestawie LEGO® Friends 41366 Cukiernia z babeczkami Olivii. Znajdziesz tu mnóstwo niezwykłych gadżetów do pomysłowej zabawy: w cukierni znajduje się taca obracająca się na kołach zębatych, zainspirowana wyposażeniem restauracji z sushi w technologicznej dzielnicy Miasta Heartlake. Ma też niezwykłą maszynę do wydawania babeczek, miejsce do jedzenia w środku i na zewnątrz oraz kuchnię z piekarnikiem, zlewem i przyborami do pieczenia ciasta. Kolejną dawkę twórczej zabawy zapewnia mały skuter do rozwożenia zabawkowych babeczek po całym Mieście Heartlake. W zestawie dwie minilaleczki: Olivia i Emma oraz figurka robota.

 - W zestawie dwie minilaleczki: Olivia i Emma z serii LEGO® Friends oraz figurka robota Zobo.

 - Zestaw składa się z obrotowej tacy do serwowania, maszyny do robienia babeczek z funkcją podawania, kuchni ze zlewem i piekarnikiem, stołu na zewnątrz i skutera dostawczego.

 - Akcesoria: babeczki, trzepaczka, składniki na ciasto, narzędzie do dekorowania ciasta, garnek, klucz, blender, ekspres do kawy, kasa, banknot, parasol, dozownik mleka i kubek.

 - Upiecz i udekoruj przepyszne babeczki w kuchni tego zabawnego zestawu kulinarnego.

 - Kup smakołyk w niezwykłej maszynie do wydawania babeczek lub wybierz coś z obrotowej tacy inspirowanej restauracjami z sushi. Tacę można ozdobić dołączonymi holograficznymi naklejkami, żeby błyszczała się podczas obracania.

 - Zestawy LEGO® Friends zachęcają do twórczej zabawy w budowanie pomysłowych modeli.

 - Cukiernia ma ok. 13 cm wysokości, 19 cm szerokości i 11 cm głębokości.

 - Skuter ma ok. 5 cm wysokości, 7 cm długości i 3 cm szerokości.

2 Przedmioty

Opis

EAN
5702016369410
Liczba elementów
355
Wiek
od 6 lat
Ilość figurek
2
Certyfikat
CE

Specyficzne kody