LEGO 10908 DUPLO SAMOLOT

LEGO 10908 DUPLO SAMOLOT

40,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Zestawy Moje miasto LEGO® DUPLO® pozwalają zbudować doskonale znane otoczenie i odgrywać w nim realistyczne scenki z udziałem nowoczesnych figurek DUPLO. Pokaż swojemu maluszkowi, jak za pomocą klucza i olejarki naprawić w warsztacie model z zestawu 10908 Samolot. Dzieciom spodoba się latanie uroczym czerwonym samolocikiem z obracającym się śmigłem. Ten edukacyjny zestaw zawiera figurkę DUPLO przedstawiającą pilota.

 - W zestawie figurka LEGO® DUPLO® przedstawiająca pilota.

 - W komplecie czerwony samolot z obracającym się śmigłem oraz mały stół warsztatowy z krzesłem.

 - Akcesoria: olejarka, klucz, kubek i klocek z nadrukiem sprzętu audio.

 - Używanie narzędzi i przygotowywanie samolotu do startu to dla dziecka nie tylko świetna zabawa, ale i okazja do rozwijania koordynacji wzrokowo-ruchowej.

 - Poręczny samolocik śmigłowy można zabrać ze sobą w podróż, dzięki czemu Twój maluszek zawsze będzie miał się czym pobawić.

 - Zabawa to dla małych dzieci doskonała okazja do nauki, a wymyślanie i odgrywanie historyjek rozwija umiejętności językowe i społeczne.

 - Zestawy edukacyjne LEGO® DUPLO® są projektowane tak, by były interesujące i wygodne dla małych rączek.

 - W serii Moje miasto LEGO® DUPLO® znajdziesz szereg produktów tworzących kolekcję. Z ich pomocą dziecko nauczy się codziennych czynności, które będzie wykonywać w doskonale znanej scenerii DUPLO.

 - Samolot ma ok. 7 cm wysokości, 14 cm długości i 15 cm szerokości.

Opis

EAN
5702016394757
Liczba elementów
12
Wiek
od 2 lat
Ilość figurek
1
Certyfikat
CE

Specyficzne kody