KLOCKI LEGO 10766 TOY STORY 4 CHUDY I PAN STEROWANY

LEGO 10766 TOY STORY 4 CHUDY I PAN STEROWANY

59,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wprowadź swojego malucha w świat budowania z klocków LEGO® z zestawem 10766 Chudy i Pan Sterowany z zabawnego filmu „Toy Story 4” wytwórni Disney•Pixar. Ten prosty zestaw konstrukcyjny LEGO 4+ został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach i małych dzieciach. Łatwy do złożenia samochodzik — Pan Sterowany z filmu „Toy Story” — zbudowany jest na specjalnym podwoziu startowym, które pozwala nawet zupełnym nowicjuszom poczuć dumę z samodzielnego złożenia pojazdu i innych części zestawu. Zestaw zawiera proste instrukcje, które pomogą zacząć budowanie i zabawę, a młodym fanom wyścigów samochodowych wyjaśnią cel poszczególnych etapów budowania. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię i pewność siebie, poznając świat budowania z klocków LEGO w znajomej scenerii filmów Disney•Pixar. W komplecie minifigurka Chudego ułatwiająca zabawę w odgrywanie ról.

  - Zestawy LEGO® 4+ są zaprojektowane z myślą o małych dzieciach. Budowanie tych ciekawych modeli jest bardzo łatwe, co pomaga początkującym konstruktorom LEGO rozwijać pewność siebie.

  - Zestaw zawiera minifigurkę Chudego.

  - Łatwy do zbudowania Pan Sterowany ma duży spojler z tyłu, zderzak z oczami z przodu i antenę do zdalnego sterowania, a także podstawkę startową, która pozwoli Twojemu dziecku szybko zabrać się do budowania z klocków LEGO® i zabawy w emocjonującym świecie filmu „Toy Story 4” wytwórni Disney

Pixar.

  - Akcesoria: trzy zielone żołnierzyki, pilot zdalnego sterowania Panem Sterowanym, sześć kolorowych podstawek do zbudowania oraz trzy pachołki do zbudowania.

  - Odtwórz ze swoim maluchem emocjonujące sceny z filmu „Toy Story” lub wymyślcie własne historie.

  - Zestawy LEGO® 4+ wprowadzą Twoje dziecko w świat ulubionych postaci z filmów i seriali oraz bohaterów życia codziennego.

  - Zestawy LEGO® 4+, znane wcześniej pod nazwą LEGO Juniors, można łączyć ze wszystkimi zestawami konstrukcyjnymi LEGO.

  - Zestaw konstrukcyjny z filmu „Toy Story 4” to doskonały prezent dla przedszkolaków i małych dzieci.

  - Pan Sterowany ma ok. 6 cm wysokości, 9 cm długości i 6 cm szerokości.

1 Przedmiot

Opis

EAN
5702016367713
Liczba elementów
69 szt.
Wiek
4 - 7 lat
Certyfikat
CE

Specyficzne kody